Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

Kvůli situaci ohledně Covidu-19 nezamíří náš ženský tým do Ostravy, ale odehraje své utkání doma na Nové městské sportovní hale!
Utkání se odehraje 23. 1. 2022 v neděli ve 14 hodin.
Jak tento zápas dopadne? To se dozvíte, pokud přijdete podpořit náš tým!
Digitální program o utkání zde:
Aktuální URL bulletinu: https://bulletin.famb.cz/10/
URL bulletinu v QR kódu: https://bulletin.famb.cz/10/
