Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

Dne 8. 3. 2022 je na programu další utkání play-down. Zápas se bude hrát ve 20 hodin na Nové městské sportovní hale v Mladé Boleslavi. Podrobnosti v článku.
Z Brna naše ženy vyválčily 1 výhru, takže za stavu 3:1 pro náš tým se série přesouvá do Mladé Boleslavi. Žádáme všechny naše fanoušky, rodiče, děti, dědečky a babičky, aby dorazili podpořit náš tým na cestě za záchranou extraligové příslušnosti!
Digitální program o utkání zde:
Aktuální URL bulletinu: https://bulletin.famb.cz/14/
URL bulletinu v QR kódu: https://bulletin.famb.cz/14/
