Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

Starší žákyně o víkendu odehrály turnaj s proměnlivými výsledky. Jak tento turnaj hodnotí jedna z protagonistek? To se dozvíte v článku.
Dnešní zápasy se mi líbily.
Bohužel jsme ani jeden nevyhráli, ale hrálo se mi pěkně a užila jsem si to.
Zápasy byly hodně vyrovnané, ale bohužel se štěstí přiklánělo na stranu
soupeřů.
Měla jsem pocit, že ke konci nám trochu docházely síly, ale ne tak, aby to bylo
na kondiční tréninky.
Trenérům to moc slušelo.
(Helena)