Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

Tento kemp byl určen pro hráčky ročníku 2007 a mladší. Kdo se zúčastnil z našich hráček? To se dozvíte v krátkém článku.
Florbalovou Akademii za ročník 2007 úspěšně a vzorně reprezentovaly hráčky starších žákyň útočnice Kristýna Halousková a brankářka Alžběta Pelcová, které v této sezóně již pravidelně nastupovaly o kategorii výš, tedy v dorostenkách. Děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a přejeme další podobné akce i v budoucnu!