Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

Hrálo se na Sportovní hale Základní školy Campanus.
Novinkou naší redakce je zapojení dětské redakce, která má teď premiéru. Samotný článek ze zápasu jde od samotných hráček.
Náš turnaj byl vcelku vydařený, až na jeden zápas, který se nám moc nepovedl.
První zápas nebyl tak špatný, ale nebylo to ono, hlavně závěr byl napínavý a nakonec to skončilo remízou s AC Sparta.
Druhý zápas byl hodně špatný a skončil prohrou s SK Dvojka Praha.
Třetí zápas už byl o dost lepší a dosáhli jsme po teamovém boji vítězství nad Bohemians Praha 7:2.
(Kiki a Eliška)
