Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

Jak viděly zápas účastnice posledního turnaje roku starších žákyň? To se dozvíte v článku.
Zápasy byly celkem vydařené, ale soupeři byli lepší.
Na výhru v prvním zápase jsme měli, ale ke konci nám docházely síly.
SK DVOJKA PRAHA nebyla tak silná, mohli jsme více zabojovat a dát více gólů.
Poslední zápas jsme se utkali proti týmu FAT PIPE FLORBAL CHODOV, vedli jsme, byl to vyrovnaný zápas,
ale soupeř byl na tom takticky lépe.
Hrálo se nám dobře a těšíme se na další zápasy.
(Haky a Řízek)