BohemiansFA MB
8:5(3:1,2:2,3:2)
po 19. 12. 2022 20:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Extraliga žen, 13. kolo

S FBŠ Bohemians na domácí půdě jako hosté

Extraliga žen měla v pondělí 19. prosince na programu jedno utkání, v jehož rámci jsme na naši domácí halu dorazily jako hosté týmu FBŠ Bohemians. Poslední duel ženské elitní soutěže tohoto kalendářního roku ovládly "domácí klokanky" ve druhé třetině a vezou tak domů všechny body.

Hostující Boleslav na svého soupeře vlétla ve velkém stylu a již po 23 vteřinách slavila branku z hole Kláry Hukalové. Ještě před první sirénou ale florbalistky FBŠ Bohemians předvedly velký obrat a trojicí branek se dostaly do vedení 3:1. I za tohoto stavu ale "domácí" Boleslav nepolevila a ve 37. minutě dokonce mohla vyrovnat na 4:4. Nařízené trestné střílení ale Barbora Doležálková neproměnila. Nedáš - dostaneš platilo i tentokrát. Zřejmě rozhodující branku utkání vstřelila v 38. minutě Simona Pálková. Klokanky z Bohemians si tak po výhře 8:5 odvážejí z domácího boleslavského utkání všechny tři body.

Pro naše trenéry jsou určitě pozitivem vydařené premiéry hráček juniorského týmu Sáry Kolomazníkové a Kamči Zikmundové.