19_20221214_212502.png
18_20221214_212441.png
186_20220714_204217.jpg

Shrnutí 2. hracího dne na Prague Games !

Dnes bylo opět na řadě několik skupinových zápasů a řada nadstavbových bojů. Jak si naše týmy vedly? To se dozvíte v článku.

Naše starší žákyně ve svém posledním vystoupení ve skupině podlehly 0:5 kontumačně celku Sportpoland Olimpia Osowa Gdaňsk, kvůli vážnému zranění naší hráčky. Přejeme jí brzké uzdravení! Jinak do tohoto zranění byl stav 2:1 ve prospěch našich soupeřek. O jedinou branku našeho týmu se postarala Lucie Řídková po asistenci Nely Sporyschové

V šestnáctifinále play-off skupiny A naše starší žákyně porazily 1:0 po samostatných nájezdech tým FATPIPE START98. Rozhodující nájezd proměnila Barbora Chudobová.

V osmifinále play-off skupiny A starší žákyně podlehly týmu FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:10. Jedinou branku našeho týmu vstřelila Barbora Chudobová po přihrávce Jany Novotné.

Zítra čeká hráčky G14 čtvrtfinále play-off skupiny B proti FBŠ Hattrick Brno ve 13 hodin.

Naše dorostenky, které hrají v kategorii G16 dnes čekal jediný zápas, ve kterém porazily tým MLUKS Jedynka Trzebiatow poměrem 4:2. Polské hráčky se dostaly již v první minutě utkání do vedení. Ale již do poloviny utkání se našemu celku podařil fantastický obrat, když se nejprve prosadila Zuzana Štípková po asistenci Kristýny Halouskové. Vedení na naši stranu poté převrátila dvěma góly Tereza Hakenová, přičemž druhou branku jí připravila Andrea Pikulová. Aby toho nebylo málo, tak se ještě do přestávky prosadila Tereza Zvěřinová. Naše soupeřky stihly snížit 20 vteřin před koncem, ale to již osud zápasu nemohlo nijak narušit.

Dorostenky tedy postupují ze skupiny ze 2. místa a zítra je čeká osmifinále play-off skupiny A proti Crazy Girls FBC Liberec v 11:20.

Naše juniorky ve svém posledním utkání ve skupině porazily výběr Unihockey Basel Regio poměrem 2:1, kdy se o oba góly postarala Michaela Bauerová a dvě přihrávky si připsala kapitánka týmu Barbora Pelcová

V šestnáctifinále juniorky podlehly poměrem 0:1 celku Torpedo Havířov. Nicméně se sluší podotknout, že naše hráčky vinou zranění dvou z nich dohrávaly zápas se sebezapřením a předvedly srdnatý výkon.

Zítra v osmifinále play-off skupiny B čeká naše hráčky tým ACEMA Sparta Praha v 8:50.