19_20221214_212502.png
18_20221214_212441.png
187_20220715_203628.jpg

Shrnutí 3. hracího dne na Prague Games !

Dnes byly na programu nadstavbové boje. Jak se vedlo našim celkům? To se dozvíte v článku.

Naše starší žákyně v kategorii G14 prohrály své dnešní jediné střetnutí proti FBŠ Hattrick Brno poměrem 1:7 a s turnajem se loučí ve čtvrtfinále play-off B. O jedinou branku našeho týmu se v zápase postarala Markéta Bečvářová, která v závěru korigovala konečný výsledek.

Naše dorostenky ve svém prvním dnešním vystoupení v osmifinále play-off A podlehly týmu Crazy Girls FBC Liberec poměrem 4:7. Náš tým se dostal do vedení zásluhou Terezy Zvěřinové, které gól připravila Andrea Pikulová. Naše soupeřky však na tento gól dokázaly odpovědět. Našemu týmu vrátila vedení Zuzana Štípková. Tým z Liberce ovšem dokázal do konce druhého poločasu srovnat skóre. Hráčky Liberce měly povedený vstup i do druhé poloviny utkání, kdy naše dorostenky potrestaly 2 rychlými góly. Poté se v utkání prosadila podruhé Zuzana Štípková po elegantní přihrávce Elišky Pavlíčkové. Pak naše soupeřky vstřelily 2 branky. V závěrečné hře bez brankáře se ještě podařilo Kristýně Halouskové vykřesat jiskru naděje po přihrávce Barbory Hliboké. Nicméně soupeřkám se podařilo přidat ještě jednu branku a vyhrát rozdílem 3 gólů.

Ve svém druhém dnešním zápase dorostenky prohrály s týmem Skorpion / Lejon 3:4. Naše švýcarské soupeřky se dostaly do vedení, nicméně za náš tým dokázala srovnat krok Kristýna Halousková. Do vedení 2:1 dostala náš tým Zuzana Štípková po asistenci Elišky Pavlíčkové. Švýcarské hráčky na začátku 2. poločasu dokázaly vyrovnat, ovšem Zuzana Štípková poté dostala opět náš tým do vedení 3:2 úspěšně provedeným nájezdem. Ale Švýcarky pak 2 slepenými góly dokázaly obrátit stav zápasu ve svůj prospěch a vedení už nepustily. Takže naše dorostenky končí na turnaji ve čtvrtfinále play-off B.

Naše juniorky, které startují v kategorii G18 si nejprve poradily s týmem ACEMA Sparta Praha poměrem 3:2. Dvěma proměněnými nájezdy se blýskla Aneta Hlušičková, která vsítila i vítěznou branku. O zbylý gól se postarala Michaela Bauerová po přihrávce Kláry Hukalové

Ve druhém zápase juniorky prohrály s finským týmem HämeStars poměrem 1:2. Náš tým se dostal do vedení zásluhou Anety Hlušičkové, které gól připravila Barbora Pelcová. Naše soupeřky dokázaly vývoj zápasu otočit a zvítězit. Takže juniorky na turnaji končí ve čtvrtfinále play-off B.