Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

V neděli 7.11.2021 sehrálo družstvo starších žákyň další mistrovský turnaj v Praze na Chodově.
V nejkvalitnějším 1. koši se naše děvčata rozhodně neztratila.
Po výkonech na samé hranici svých možností, turnaj zakončila s bilancí 1 výhry, 1 remízy a 2 proher.
Děvčatům za předvedenou hru patří velká gratulace a poděkování.
Více fotografií v naší galerii na Facebooku.

