Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.



V Jičíně jsme nedokázali navázat na domácí vítězství a domácímu týmu jsme podlehli 2:6
S relativním klidem získaly plný počet bodů florbalistky Jičína, přestože zkraje utkání nebyl průběh tak jednoznačný. Je sice fakt, že domácí rychle utekly do náskoku 2:0, jenže Boleslav celkem rychle srovnala. Skóre začaly domácí hráčky kontrolovat až od prostředního dějství, kdy dala vítězný gól Michaela Kacelová (1+1). Rozdíl nakonec vzrostl až na čtyři branky a Jičín bere druhé vítězství za sebou.

V Jičíně jsme nedokázali navázat na domácí vítězství a domácímu týmu jsme podlehli 2:6