Florbalová akademie MB
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
menu
Klub
O nás
Tréninky
Kontakty
Haly
Dokumenty
Ženy
Ženy A
Ženy B
Ženy Ovocné Báze
Dívky
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně modré
Mladší žákyně bílé
Elévky modré
Elévky bílé
Minižákyně modré
Minižákyně bílé
Minižákyně žluté
Muži
Muži B
Veteráni
Muži
Chlapci
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Starší žáci B
Starší žáci C
Mladší žáci
Mladší žáci B
Mladší žáci C
Elévové
Elévové B
Elévové C
Elévové D
Přípravka bílí
Přípravka modří
Přípravka zelení
Hraje se
Tréninkové centrum
E-shop
Nábory
Partneři
Klub
O nás
Tréninky
Kontakty
Haly
Dokumenty
Ženy
Ženy A
Ženy B
Ženy Ovocné Báze
Dívky
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně modré
Mladší žákyně bílé
Elévky modré
Elévky bílé
Minižákyně modré
Minižákyně bílé
Minižákyně žluté
Muži
Muži B
Veteráni
Muži
Chlapci
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Starší žáci B
Starší žáci C
Mladší žáci
Mladší žáci B
Mladší žáci C
Elévové
Elévové B
Elévové C
Elévové D
Přípravka bílí
Přípravka modří
Přípravka zelení
Hraje se
Tréninkové centrum
E-shop
Nábory
Partneři
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
O nás
Tréninky
Kontakty
Haly
Dokumenty
Ženy
Ženy A
Ženy B
Ženy Ovocné Báze
Dívky
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně modré
Mladší žákyně bílé
Elévky modré
Elévky bílé
Minižákyně modré
Minižákyně bílé
Minižákyně žluté
Muži
Muži B
Veteráni
Muži
Chlapci
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Starší žáci B
Starší žáci C
Mladší žáci
Mladší žáci B
Mladší žáci C
Elévové
Elévové B
Elévové C
Elévové D
Přípravka bílí
Přípravka modří
Přípravka zelení
Hraje se
Tréninkové centrum
E-shop
Nábory
Partneři
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Program zápasů
22. 4. 2024 - 28. 4. 2024
17. týden
Podle týmů
Chronologicky
úterý 23. 4. 2024
Tatran
Juniorky
út 23. 4. 2024 19:00
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
2. liga juniorek - skupina 4, 7. kolo
6:1
út 23. 4. 2024 19:00
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
2. liga juniorek - skupina 4, 7. kolo
Detail
Online
Video
Statistiky
pátek 26. 4. 2024
Veteráni
Vítkovice
dnes v 15:00
@
SH SportPoint Brno
,
Liga veteránů - skupina 2, 1. kolo
– : –
dnes v 15:00
@
SH SportPoint Brno
,
Liga veteránů - skupina 2, 1. kolo
Detail
Online
Video
Liberec
Veteráni
dnes v 19:00
@
SH SportPoint Brno
,
Liga veteránů - skupina 2, 2. kolo
– : –
dnes v 19:00
@
SH SportPoint Brno
,
Liga veteránů - skupina 2, 2. kolo
Detail
Online
Video
sobota 27. 4. 2024
Přípravka modří
FA MB
zítra v 9:30
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
zítra v 9:30
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
FA MB
Přípravka zelení
zítra v 9:30
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
zítra v 9:30
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Přípravka bílí
Bohemians
zítra v 9:30
@
SH Jižní Město
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
zítra v 9:30
@
SH Jižní Město
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Přípravka modří
Sparta
zítra v 10:30
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
zítra v 10:30
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Přípravka bílí
Traverza
zítra v 10:30
@
SH Jižní Město
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
zítra v 10:30
@
SH Jižní Město
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Přípravka zelení
Orka
zítra v 11:00
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
zítra v 11:00
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Jesenice
Přípravka modří
zítra v 11:30
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
zítra v 11:30
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Boleslav
Přípravka bílí
zítra v 11:30
@
SH Jižní Město
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
zítra v 11:30
@
SH Jižní Město
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Jesenice
Přípravka zelení
zítra v 12:30
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
zítra v 12:30
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Orka
Přípravka modří
zítra v 13:00
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
zítra v 13:00
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Falcon
Přípravka bílí
zítra v 13:00
@
SH Jižní Město
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
zítra v 13:00
@
SH Jižní Město
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Přípravka zelení
Sparta
zítra v 13:30
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
zítra v 13:30
@
Arena Barrandov
,
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
neděle 28. 4. 2024
Tatran
Mladší žákyně
ne 28. 4. 2024 9:40
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 9:40
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Mladší žákyně
Sparta
ne 28. 4. 2024 10:20
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 10:20
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Juniorky
FbK OT
ne 28. 4. 2024 10:30
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
2. liga juniorek - skupina 4, 12. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 10:30
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
2. liga juniorek - skupina 4, 12. kolo
Detail
Online
Black Angels
Mladší žákyně
ne 28. 4. 2024 11:40
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 11:40
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Mladší žákyně
Panthers Praha
ne 28. 4. 2024 11:40
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 11:40
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Chodov
Mladší žákyně
ne 28. 4. 2024 13:00
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 13:00
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Sparta
Mladší žákyně
ne 28. 4. 2024 13:40
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 13:40
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Mladší žákyně
Bohemians
ne 28. 4. 2024 14:20
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 14:20
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Start98
Juniorky
ne 28. 4. 2024 15:00
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
2. liga juniorek - skupina 4, 12. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 15:00
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
2. liga juniorek - skupina 4, 12. kolo
Detail
Mladší žákyně
Start98
ne 28. 4. 2024 15:00
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 15:00
@
Jedenáctka VS
,
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Muži B
Sokol Chodov
ne 28. 4. 2024 16:00
@
Hala Borky
,
PH a SČ soutěž mužů, 12. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 16:00
@
Hala Borky
,
PH a SČ soutěž mužů, 12. kolo
Detail
Pitbulls
Muži B
ne 28. 4. 2024 18:20
@
Hala Borky
,
PH a SČ soutěž mužů, 12. kolo
– : –
ne 28. 4. 2024 18:20
@
Hala Borky
,
PH a SČ soutěž mužů, 12. kolo
Detail