říjen 2022

FAT PIPE FLORBAL CHODOV blueFlorbalová akademie MB "Dal"
6:2
so 1. 10. 2022 9:40 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
4:13
so 1. 10. 2022 11:40 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
OLYMP FLORBAL PoseidonFlorbalová akademie MB "Dal"
3:1
so 1. 10. 2022 13:40 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"SK Florbal Benešov
4:4
so 1. 10. 2022 15:00 @ ZŠ Jiráskova Benešov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"OLYMP FLORBAL Herkules
6:5
ne 16. 10. 2022 10:20 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.Florbalová akademie MB "Dal"
10:3
ne 16. 10. 2022 11:40 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FBC Kutná Hora - bílíFlorbalová akademie MB "Dal"
6:4
ne 16. 10. 2022 13:00 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"Floorball Club FALCON white
1:5
ne 16. 10. 2022 14:20 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo

listopad 2022

Florbalová akademie MB "Dal"FBC Kutná Hora - bílí
2:4
so 5. 11. 2022 10:20 @ SH Jižní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Prague Tigers GreyFlorbalová akademie MB "Dal"
4:2
so 5. 11. 2022 11:40 @ SH Jižní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FAT PIPE Traverza ChodovFlorbalová akademie MB "Dal"
6:1
so 5. 11. 2022 13:00 @ SH Jižní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"Tigers TJ Sokol Nehvizdy
3:7
so 5. 11. 2022 14:20 @ SH Jižní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC Kutná Hora - bílíFlorbalová akademie MB "Dal"
4:5
ne 20. 11. 2022 9:40 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"Flobo Praha
0:11
ne 20. 11. 2022 11:40 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FAT PIPE Traverza ChodovFlorbalová akademie MB "Dal"
7:4
ne 20. 11. 2022 13:40 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"Tigers TJ Sokol Nehvizdy
5:4
ne 20. 11. 2022 15:00 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo

prosinec 2022

Florbalová akademie MB "Dal"OLYMP FLORBAL Herkules
4:6
so 10. 12. 2022 9:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaníFlorbalová akademie MB "Dal"
11:5
so 10. 12. 2022 11:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčata
2:4
so 10. 12. 2022 13:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Floorball Club FALCON blueFlorbalová akademie MB "Dal"
9:3
so 10. 12. 2022 15:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo

leden 2023

Flobo PrahaFlorbalová akademie MB "Dal"
9:8
so 21. 1. 2023 9:00 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Orka Čelákovice BFlorbalová akademie MB "Dal"
12:3
so 21. 1. 2023 10:20 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"Tigers TJ Sokol Nehvizdy
10:12
so 21. 1. 2023 12:20 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"Prague Tigers Grey
2:18
so 21. 1. 2023 13:40 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo

únor 2023

Flobo PrahaFlorbalová akademie MB "Dal"
17:1
ne 12. 2. 2023 9:40 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"FBC Kutná Hora - bílí
12:7
ne 12. 2. 2023 11:40 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Orka Čelákovice BFlorbalová akademie MB "Dal"
10:2
ne 12. 2. 2023 13:40 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"Florbalová akademie MB "Mil"
6:10
ne 12. 2. 2023 15:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo

březen 2023

Florbalová akademie MB "Dal"FBC Kutná Hora - bílí
1:6
ne 5. 3. 2023 9:40 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"Flobo Praha
1:26
ne 5. 3. 2023 11:00 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB "BB"Florbalová akademie MB "Dal"
7:5
ne 5. 3. 2023 12:20 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Tigers TJ Sokol NehvizdyFlorbalová akademie MB "Dal"
16:4
ne 5. 3. 2023 14:20 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"Orka Čelákovice B
3:8
ne 26. 3. 2023 9:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Flobo PrahaFlorbalová akademie MB "Dal"
8:7
ne 26. 3. 2023 11:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"Prague Tigers Grey
0:12
ne 26. 3. 2023 13:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
FBC Kutná Hora - bílíFlorbalová akademie MB "Dal"
0:0kontumačně
ne 26. 3. 2023 15:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo

duben 2023

Florbalová akademie MB "Dal"FBC Kutná Hora - bílí
– : –
so 22. 4. 2023 9:40 @ SH Jižní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"FAT PIPE Traverza Chodov
– : –
so 22. 4. 2023 11:00 @ SH Jižní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Prague Tigers GreyFlorbalová akademie MB "Dal"
– : –
so 22. 4. 2023 12:20 @ SH Jižní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Florbalová akademie MB "BB"Florbalová akademie MB "Dal"
– : –
so 22. 4. 2023 14:20 @ SH Jižní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo