říjen 2023

Florbalová akademie MBACEMA Sparta Praha
3:1
ne 8. 10. 2023 9:00 @ Unihoc Aréna Praha, Liga starších žákyň - skupina 3, 2. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVFlorbalová akademie MB
5:1
ne 8. 10. 2023 10:40 @ Unihoc Aréna Praha, Liga starších žákyň - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MBFbŠ Bohemians zelené
3:2
ne 8. 10. 2023 14:00 @ Unihoc Aréna Praha, Liga starších žákyň - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MBFbŠ Bohemians zelené
3:2
ne 8. 10. 2023 14:50 @ Unihoc Aréna Praha, Liga starších žákyň - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MBTJ Sokol Nové Strašecí
4:2
so 21. 10. 2023 9:50 @ SH Jižní Město, Liga starších žákyň - skupina 3, 3. kolo
Tatran StřešoviceFlorbalová akademie MB
5:1
so 21. 10. 2023 11:30 @ SH Jižní Město, Liga starších žákyň - skupina 3, 3. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVFlorbalová akademie MB
3:0
so 21. 10. 2023 14:50 @ SH Jižní Město, Liga starších žákyň - skupina 3, 3. kolo

prosinec 2023

Tatran StřešoviceFlorbalová akademie MB
2:6
ne 3. 12. 2023 9:00 @ Exe Sport Arena, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MBFAT PIPE FLORBAL CHODOV
0:4
ne 3. 12. 2023 12:20 @ Exe Sport Arena, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MBFbŠ Bohemians zelené
0:2
ne 3. 12. 2023 14:50 @ Exe Sport Arena, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MBTatran Střešovice
3:2
ne 17. 12. 2023 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga starších žákyň - skupina 3, 6. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVFlorbalová akademie MB
2:0
ne 17. 12. 2023 10:40 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga starších žákyň - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MBACEMA Sparta Praha
3:5
ne 17. 12. 2023 14:50 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga starších žákyň - skupina 3, 6. kolo

únor 2024

ACEMA Sparta PrahaFlorbalová akademie MB
2:2
so 10. 2. 2024 9:00 @ Unihoc Aréna Praha, Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MBFAT PIPE FLORBAL CHODOV
1:1
so 10. 2. 2024 12:20 @ Unihoc Aréna Praha, Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MBFbŠ Bohemians zelené
0:1sam. náj.
so 10. 2. 2024 14:50 @ Unihoc Aréna Praha, Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVFlorbalová akademie MB
5:1
ne 25. 2. 2024 9:40 @ Arena Barrandov, Liga starších žákyň - skupina 3, 9. kolo
Florbalová akademie MBACEMA Sparta Praha
1:3
ne 25. 2. 2024 11:20 @ Arena Barrandov, Liga starších žákyň - skupina 3, 9. kolo
Florbalová akademie MBSklo Bohemia Světlá n/S
3:0
ne 25. 2. 2024 14:40 @ Arena Barrandov, Liga starších žákyň - skupina 3, 9. kolo