Březno, Bělá, BukovnoZápasy

září 2023

Tigers TJ Sokol NehvizdyFlorbalová akademie MB B
14:0
so 23. 9. 2023 9:00 @ SH ZŠ Nehvizdy, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
XPS Network Tatran StřešoviceFlorbalová akademie MB B
23:2
so 23. 9. 2023 10:20 @ SH ZŠ Nehvizdy, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB BFloorball Club FALCON blue
3:16
so 23. 9. 2023 12:20 @ SH ZŠ Nehvizdy, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB BTEXAS LONGHORNS DDM P6
4:13
so 23. 9. 2023 13:40 @ SH ZŠ Nehvizdy, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Floorball Club FALCON blueFlorbalová akademie MB B
5:5
so 30. 9. 2023 9:00 @ ZŠ Stará Boleslav , Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FAT PIPE Traverza ChodovFlorbalová akademie MB B
17:1
so 30. 9. 2023 10:20 @ ZŠ Stará Boleslav , Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB BOLYMP FLORBAL Poseidon
4:4
so 30. 9. 2023 12:20 @ ZŠ Stará Boleslav , Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB BXPS Network Tatran Střešovice
9:10
so 30. 9. 2023 13:40 @ ZŠ Stará Boleslav , Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo

říjen 2023

Florbalová akademie MB BTigers TJ Sokol Nehvizdy
1:25
so 7. 10. 2023 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
TEXAS LONGHORNS DDM P6Florbalová akademie MB B
15:3
so 7. 10. 2023 11:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB BXPS Network Tatran Střešovice
2:20
so 7. 10. 2023 13:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
TJ Sokol Petrovice I.Florbalová akademie MB B
21:5
so 7. 10. 2023 15:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB BVlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
2:7
ne 15. 10. 2023 9:40 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB BOLYMP FLORBAL Poseidon
4:12
ne 15. 10. 2023 11:00 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
XPS Network Tatran StřešoviceFlorbalová akademie MB B
5:9
ne 15. 10. 2023 12:20 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
SK Dvojka Praha - žlutíFlorbalová akademie MB B
3:6
ne 15. 10. 2023 14:20 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB BFBC Pitbulls Kolín - modří
3:9
ne 22. 10. 2023 10:20 @ SH ZŠ Na Balabence, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB CFlorbalová akademie MB B
10:6
ne 22. 10. 2023 11:40 @ SH ZŠ Na Balabence, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
ACEMA Sparta Praha ORANGEFlorbalová akademie MB B
11:1
ne 22. 10. 2023 13:00 @ SH ZŠ Na Balabence, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB BFloorball Club FALCON blue
1:6
ne 22. 10. 2023 14:20 @ SH ZŠ Na Balabence, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo

listopad 2023

Florbalová akademie MB BFAT PIPE Traverza Chodov
9:5
so 4. 11. 2023 9:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
XPS Network Tatran StřešoviceFlorbalová akademie MB B
15:2
so 4. 11. 2023 11:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB BT.J. Sokol Šestajovice
12:9
so 4. 11. 2023 13:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Prague Tigers GreyFlorbalová akademie MB B
6:1
so 4. 11. 2023 15:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB BTJ Sokol Dobříš - modří
6:10
so 11. 11. 2023 10:20 @ Hala Borky, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Flobo PrahaFlorbalová akademie MB B
14:6
so 11. 11. 2023 11:40 @ Hala Borky, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB BFlorbal Pro Beroun - Zdice
4:7
so 11. 11. 2023 14:20 @ Hala Borky, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
T.J. Sokol ŠestajoviceFlorbalová akademie MB B
4:6
ne 19. 11. 2023 9:00 @ SH Šestajovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blueFlorbalová akademie MB B
5:6
ne 19. 11. 2023 10:20 @ SH Šestajovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB BXPS Network Tatran Střešovice
5:6
ne 19. 11. 2023 12:20 @ SH Šestajovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB BTigers TJ Sokol Nehvizdy
1:6
ne 19. 11. 2023 13:40 @ SH Šestajovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB BFlorbal MB Akademie Kněžmost
9:6
so 25. 11. 2023 10:20 @ STODOLA Aréna Střešovice, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FbC Red Dragons Hořovice BalleriFlorbalová akademie MB B
6:12
so 25. 11. 2023 11:40 @ STODOLA Aréna Střešovice, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB BEduino - Sadovka
4:7
so 25. 11. 2023 13:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo

prosinec 2023

Florbalová akademie MB BT.J. Sokol Šestajovice
6:3
ne 3. 12. 2023 9:40 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB BOLYMP FLORBAL Herkules
4:5
ne 3. 12. 2023 11:00 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Viking TJ KobylisyFlorbalová akademie MB B
2:4
ne 3. 12. 2023 12:20 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FAT PIPE Traverza MukařovFlorbalová akademie MB B
3:8
ne 3. 12. 2023 14:20 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbal Pro Beroun - ZdiceFlorbalová akademie MB B
6:10
ne 10. 12. 2023 9:00 @ Unihoc Aréna Praha, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB BFloorball Club FALCON blue
7:17
ne 10. 12. 2023 11:40 @ Unihoc Aréna Praha, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB BSummerCamps Tatran Střešovice
4:14
ne 10. 12. 2023 13:40 @ Unihoc Aréna Praha, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo

leden 2024

Florbalová akademie MB BFlobo Praha
1:13
ne 7. 1. 2024 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Buldoci Radotín - DavleFlorbalová akademie MB B
16:3
ne 7. 1. 2024 11:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB BTEXAS LONGHORNS DDM P6
5:11
ne 7. 1. 2024 13:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Floorball Club FALCON blueFlorbalová akademie MB B
6:7
ne 7. 1. 2024 15:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.Florbalová akademie MB B
3:3
so 13. 1. 2024 9:40 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB BFBC Kutná Hora - černí
0:6
so 13. 1. 2024 11:40 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB WhiteFlorbalová akademie MB B
15:1
so 13. 1. 2024 13:40 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB BOrka Čelákovice
5:9
so 13. 1. 2024 15:00 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB BTJ Sokol Dobříš - modří
7:2
so 20. 1. 2024 10:20 @ SH města Zdice, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Eduino - SadovkaFlorbalová akademie MB B
12:4
so 20. 1. 2024 11:40 @ SH města Zdice, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB BFlorbal Pro Beroun - Zdice
3:11
so 20. 1. 2024 13:40 @ SH města Zdice, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB BVlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
2:12
ne 28. 1. 2024 10:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FAT PIPE Traverza ChodovFlorbalová akademie MB B
9:1
ne 28. 1. 2024 11:40 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FAT PIPE Traverza MukařovFlorbalová akademie MB B
4:6
ne 28. 1. 2024 13:00 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB BViking TJ Kobylisy
3:16
ne 28. 1. 2024 14:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo

březen 2024

Florbalová akademie MB BFBC Draci modří
– : –
so 2. 3. 2024 9:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
OLYMP FLORBAL HerkulesFlorbalová akademie MB B
– : –
so 2. 3. 2024 11:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB BFlorbalová akademie MB
– : –
so 2. 3. 2024 13:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.Florbalová akademie MB B
– : –
so 2. 3. 2024 15:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB BSummerCamps Tatran Střešovice
– : –
so 9. 3. 2024 9:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Floorball Club FALCON blueFlorbalová akademie MB B
– : –
so 9. 3. 2024 10:20 @ ZŠ Juventa Milovice, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 9. kolo