říjen 2023

Florbalová akademie MB CBuldoci Radotín - Davle
9:8
so 7. 10. 2023 11:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbal MB Akademie KněžmostFlorbalová akademie MB C
5:20
so 7. 10. 2023 12:20 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
SK Florbal Benešov žlutíFlorbalová akademie MB C
6:6
so 7. 10. 2023 13:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Floorball Club FALCON blueFlorbalová akademie MB C
5:7
ne 22. 10. 2023 9:40 @ SH ZŠ Na Balabence, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB CFlorbalová akademie MB B
10:6
ne 22. 10. 2023 11:40 @ SH ZŠ Na Balabence, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC Pitbulls Kolín - modříFlorbalová akademie MB C
6:6
ne 22. 10. 2023 13:40 @ SH ZŠ Na Balabence, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB CACEMA Sparta Praha ORANGE
2:7
ne 22. 10. 2023 15:00 @ SH ZŠ Na Balabence, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 3. kolo

listopad 2023

Florbalová akademie MB CBuldoci Radotín - Davle
6:10
so 11. 11. 2023 9:40 @ ZŠ Stará Boleslav , Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB CFloorball Club FALCON blue
10:5
so 11. 11. 2023 11:00 @ ZŠ Stará Boleslav , Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha ORANGEFlorbalová akademie MB C
12:2
so 11. 11. 2023 12:20 @ ZŠ Stará Boleslav , Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
LEV LYSÁFlorbalová akademie MB C
12:3
so 11. 11. 2023 14:20 @ ZŠ Stará Boleslav , Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB CSummerCamps Tatran Střešovice
8:7
so 25. 11. 2023 9:40 @ STODOLA Aréna Střešovice, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB CXPS Network Tatran Střešovice
4:12
so 25. 11. 2023 11:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
ACEMA Sparta Praha ORANGEFlorbalová akademie MB C
8:4
so 25. 11. 2023 12:20 @ STODOLA Aréna Střešovice, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Buldoci Radotín - DavleFlorbalová akademie MB C
9:6
so 25. 11. 2023 14:20 @ STODOLA Aréna Střešovice, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 5. kolo

prosinec 2023

Florbalová akademie MB CFlobo Praha
5:13
ne 10. 12. 2023 9:40 @ SH Davle, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB CBuldoci Radotín - Davle
3:13
ne 10. 12. 2023 11:00 @ SH Davle, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
ACEMA Sparta Praha ORANGEFlorbalová akademie MB C
12:2
ne 10. 12. 2023 12:20 @ SH Davle, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FBC Pitbulls Kolín - modříFlorbalová akademie MB C
12:1
ne 10. 12. 2023 14:20 @ SH Davle, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 6. kolo

leden 2024

Florbalová akademie MB CSummerCamps Tatran Střešovice
6:10
ne 7. 1. 2024 10:20 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
SK Florbal Benešov žlutíFlorbalová akademie MB C
9:8
ne 7. 1. 2024 11:40 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB CFlorbal MB Akademie Kněžmost
8:8
ne 7. 1. 2024 14:20 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB CTatran Střešovice-Akademie Řepy
0:0kontumačně
so 20. 1. 2024 11:00 @ Hala Borky, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FBC Pitbulls Kolín - černíFlorbalová akademie MB C
5:8
so 20. 1. 2024 12:20 @ Hala Borky, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FBC Rakovník BFlorbalová akademie MB C
5:6
so 20. 1. 2024 13:00 @ Hala Borky, Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 8. kolo