říjen 2023

Florbalová akademie MB - modříOrka Čelákovice
3:3
ne 8. 10. 2023 10:00 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Prague Tigers Black DDM Praha 6Florbalová akademie MB - modří
0:8
ne 8. 10. 2023 11:00 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Prague Tigers OrangeFlorbalová akademie MB - modří
7:2
ne 8. 10. 2023 12:00 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB - modříFBC Pitbulls Kolín - černí
4:3
ne 8. 10. 2023 13:00 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB - modříOrka Čelákovice
0:2
so 21. 10. 2023 10:00 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FBC Draci bílíFlorbalová akademie MB - modří
4:1
so 21. 10. 2023 11:00 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
DDM Horní Počernice OrkaFlorbalová akademie MB - modří
2:3
so 21. 10. 2023 12:00 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB - modříFBC Pitbulls Kolín - černí
1:0
so 21. 10. 2023 13:00 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo

listopad 2023

Florbalová akademie MB - modříFbŠ Bohemians Praha 4 černí
0:5
ne 12. 11. 2023 9:30 @ Hala Borky, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB - modříFBC Pitbulls Kolín - černí
0:3
ne 12. 11. 2023 10:30 @ Hala Borky, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Orka ČelákoviceFlorbalová akademie MB - modří
2:0
ne 12. 11. 2023 11:30 @ Hala Borky, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC Kutná Hora - černíFlorbalová akademie MB - modří
5:4
ne 12. 11. 2023 13:00 @ Hala Borky, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB - modříFBC Draci modří
– : –
so 25. 11. 2023 10:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB - modříFBC Draci modří
4:3
so 25. 11. 2023 10:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha BLUEFlorbalová akademie MB - modří
– : –
so 25. 11. 2023 11:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha BLUEFlorbalová akademie MB - modří
3:3
so 25. 11. 2023 11:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Viking TJ KobylisyFlorbalová akademie MB - modří
– : –
so 25. 11. 2023 12:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Viking TJ KobylisyFlorbalová akademie MB - modří
2:8
so 25. 11. 2023 12:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB - modříDDM Horní Počernice Orka
– : –
so 25. 11. 2023 13:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB - modříDDM Horní Počernice Orka
4:8
so 25. 11. 2023 13:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo

prosinec 2023

Florbalová akademie MB - modříTigers TJ Sokol Nehvizdy
3:4
ne 10. 12. 2023 9:30 @ TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB - modříPrague Tigers Black DDM Praha 6
1:2
ne 10. 12. 2023 10:30 @ TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Orka ČelákoviceFlorbalová akademie MB - modří
5:1
ne 10. 12. 2023 11:30 @ TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
SK Florbal BenešovFlorbalová akademie MB - modří
3:1
ne 10. 12. 2023 13:00 @ TJ Kobylisy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo

leden 2024

Florbalová akademie MB - modříPrague Tigers Orange
4:0
so 6. 1. 2024 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Prague Tigers Black DDM Praha 6Florbalová akademie MB - modří
0:10
so 6. 1. 2024 10:30 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB - modříFBC Pitbulls Kolín - černí
0:0kontumačně
so 6. 1. 2024 12:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
DDM Horní Počernice OrkaFlorbalová akademie MB - modří
2:4
so 6. 1. 2024 13:30 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Prague Tigers OrangeFlorbalová akademie MB - modří
6:3
ne 21. 1. 2024 9:30 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB - modříWizards DDM SO Praha 10 orange
1:4
ne 21. 1. 2024 11:00 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Viking TJ KobylisyFlorbalová akademie MB - modří
1:1
ne 21. 1. 2024 12:30 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB - modříFbŠ Bohemians Praha 4 černí
0:5
ne 21. 1. 2024 13:30 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo

březen 2024

Florbalová akademie MB - modříPrague Tigers Orange
– : –
so 16. 3. 2024 10:00 @ Multifunkční tělocvična Kosmonosy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníFlorbalová akademie MB - modří
– : –
so 16. 3. 2024 11:00 @ Multifunkční tělocvična Kosmonosy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB WhiteFlorbalová akademie MB - modří
– : –
so 16. 3. 2024 12:00 @ Multifunkční tělocvična Kosmonosy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB - modříACEMA Sparta Praha BLUE
– : –
so 16. 3. 2024 13:00 @ Multifunkční tělocvična Kosmonosy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo