Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

V tento den proběhne turnaj dívek pro výše zmíněné ročníky na Nové městské sportovní hale v Mladé Boleslavi od 7:45 do 13 hodin.
Dne 13. 3. 2022 proběhne míchaný turnaj v pětkovém florbale dívek ročníku 2007-2011. Zveme všechny hráčky z blízkého a dalekého okolí. Náhodně sestavená družstva budou vést licencovaní trenéři. Holky si budou moci vyzkoušet pětkový florbal. Těšíme se na Vás!