4:18(1:2,1:6,2:10)
so 21. 1. 2023 13:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Extraliga žen, 18. kolo

Doma s Vítkovicemi bez bodů

V sobotu 21.1. jsme se statečně utkaly s aktuálním lídrem naší extraligy žen.

Zápas s Vítkovicemi jsme nezačaly vůbec špatně, ba naopak z našeho pohledu byla první třetina velice povedená. To taky ukazoval výsledek po první třetině, kde jsme odcházely do šatny s pouze jednobrankovým rozdílem. Vše se ale bohužel změnilo po odehrání osmi minutách v druhé části, kde jsme obdržely rychlé 4 góly a to znamenalo nakopnutí našeho soupeře. Od této chvíle začaly Vítkovice rozhodovat, kdo má větší převahu a kvalitnější hru. Tohle vše vygradovalo v následný výpadek našich hráček, a to přibližně v polovině 3. třetiny. Bohužel to znamenal pro náš tým vysokou prohru 4:18.

V zápase se nám předvedly obě naše gólmanky, jak Eva Klementová, tak i naše lvíče neboli juniorka Klára Šimonová, která statečně chytala celou poslední třetinu. Nejlepší hráčkou na konci zápasu byla oceněna dívka, která si připsala z pozice obránce 2 krásné góly a tou je Nela Havlíková.