19_20221214_212502.png
18_20221214_212441.png
258_20240119_210021.jpg

Novoroční celoklubové hraní s rodiči

V neděli 14. ledna si Florbalová akademie MB připravila pro všechny své boleslavské i mimoboleslavské členy, jejich rodiny, ale také bývalé členy akci nazvanou „Novoroční celoklubové focení a hraní s rodiči“.

Celou akci, která se konala v pěkných nových prostorech Multifunkční haly v Kosmonosech, zahájil sekretář Jiří Diblík představením nového partnera našeho klubu. Tím se stala společnost EXE SPORT, shop se širokým výběrem florbalového vybavení. Členové FA, kteří se registrují na e-shopu exesport.net pod naším oddílem, pak díky tomuto partnerství získají klubové slevy na produkty.

Kromě stánku EXE SPORT, byl na hale i stánek s produkty našeho e-shopu. Účastníci se rovněž mohli nechat zkrášlit u stánku s dočasným tetováním nebo se nechat vyfotit od přítomného fotografa.

Pro všechny sportovce tělem i duší byla připravena dvě florbalová hřiště, zájemci si mohli otestovat, rychlost své střely nebo vyzkoušet své dovednosti na dalších stanovištích, která byla připravena.

V rámci programu zaujala soutěž v přetahování lanem - tento starověký sport zcela pohltil nejenom zúčastněné týmy, ale i fanoušky, kteří hlasitě podporovali soutěžící borce.


Na setkání dorazil i kompletní tým starších žákyň, který přivezl a slavnostně předal do sbírky FA zlatou trofej z pátého ročníku turnaje Prague Floorball Cup 2024.


Na takové akci nemohl samozřejmě chybět ani florbalový miniturnaj. Své umění tak předvedli nejenom hráči z různých kategorií, ale součástí jednotlivých týmů byli i samotní trenéři anebo rodiče a příbuzní našich florbalových superstar.

Součástí celé akce byl i seminář pro rodiče i trenéry, který vedli Kateřina Benedová a Lukáš Pokorný. Zájemci se tak mohli dozvědět mnoho zajímavého na téma „Obrana a obranný postoj“, „Fyzio - jak pracovat s dětmi“ a „Základy fyzio pro dospělé.“

Akce se po celé odpoledne nesla v pohodovém a přátelském duchu a věříme, že si jej všichni návštěvníci dostatečně užili. Velké poděkování patří celému týmu, který se na organizaci podílel, ale i všem zúčastněným, kteří dorazili a pomohli nám utvořit báječnou atmosféru této akce.

Z celé akce připravujeme fotogalerii, kterou v následujících dnech naleznete na Flickru Florbalové akademie. Pro více informací sledujte náš profil na Instagramu a Facebooku.

AKTUALIZACE 21. 01. 2024: Odkaz na fotogalerii na Flickru naleznete na konci článku.