Související zápasy

Florbalová akademie MB
19_20221214_212502.png
233_20231006_180307.jpg

Víkendový program Florbalové akademie

Pojďme se společně podívat na to, co čeká naše týmy o nadcházejícím víkendu. Před mladoboleslavským publikem se představí pouze naši mladší žáci, milovická přípravka pak odehraje své zápasy na ZŠ v Milovicích. Ostatní hráčky a hráči Florbalové akademie vyjíždí na hřiště soupeřů.

DÍVKY

Z ženských a dívčích týmů máme tento víkend v akci naše dorostenky, starší žákyně a elévky. Dorostenky se představí již v sobotu ve Sportovní hale v Čakovicích, kde na ně čekají v rámci 2. kola 1. ligy dorostenek děvčata z FAT PIPE FLORBAL CHODOV (od 11:20 h) a FBŠ SLAVIA Plzeň (od 16:00 h). Mladoboleslavské hráčky v 1. kole utrpěly dvě porážky a jistě budou chtít v nadcházejícím kole urvat první letošní ligové body. Držme jim proto společně palce, ať se jim to podaří.

Druhým želízkem v ohni budou starší žákyně, které ke svému ligovému turnaji vyráží v neděli do pražské Unihoc Arény. Toto kolo bude pro naše florbalistky reprízou toho předchozího - v rámci prvního koše nás nejprve čekají soupeřky ze Sparty Praha (od 9:00 h), v druhém duelu se poté utkáme s hráčkami Chodova (od 10:40). Naposledy skončila obě tato utkání shodně remízami 1:1. Ve třetím nedělním utkání o umístění v koši se poté střetneme s jedním z týmů FbŠ Bohemians zelené, SK Dvojka Praha D a Tatran Střešovice.

Ke svým prvním zápasům vyrazí i naše mladé elévky, jimž v neděli začíná prvním kolem Liga elévek 3+1.

MUŽI a CHLAPCI

Výčet našich mužských týmů začneme Divizí C. Muži, kteří se v tabulce nacházejí aktuálně na 5. místě, vyráží na půdu jedenáctého FBC Liberec B. Duel, který se odehraje v Hale míčových sportů, začíná v neděli v 15:30 h. I našim mužům přejeme hodně štěstí, ať se vrátí z pod Ještědu se třemi body.

Rovněž v neděli je na programu druhé kolo 3. ligy dorostenců. Naši zástupci zamíří do EXE Sport Arény, kde na ně čekají soupeři z Floor Maniacs Mělník a ze Sparty Praha. Utkání se Spartou přinese zajímavý duel, ve kterém se střetnou dva týmy, které v úvodním kole nepoznaly pachuť porážky. Držíme palce, ať i po tomto kole jsou naši borci stoprocentní.

Další kategorií v akci budou mladší žáci. Zástupci Florbalové akademie v Lize mladších žáků vyráží ke svému druhému kolu do Kutné Hory. Naproti tomu oba týmy, které nás reprezentují v Soutěži mladších žáků 3+1, se představí v Mladé Boleslavi. Na jednotlivé zápasy prvního a třetího koše se můžete přijít podívat v sobotu do Nové MSH, začínáme od 9:00 h.

Na závěr nesmíme zapomenout ani na naše nejmladší florbalové naděje. V neděli mají na programu první turnaj v Lize přípravek. V této kategorii máme hned tři zástupce. Zatímco tým bílých a modrých vyráží za zápasy ven, tým zelených z Milovic odehraje svá utkání doma na ZŠ Juventa v Milovicích.

Všem naším zástupcům držíme palce, ať se jim v jejich kláních daří.