říjen 2023

Florbalová akademie MB - bíléFBC Kutná Hora
2:2
ne 8. 10. 2023 9:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB - modréFAT PIPE FLORBAL CHODOV
1:16
ne 8. 10. 2023 10:20 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB - bíléFbŠ Bohemians bílé
5:1
ne 8. 10. 2023 11:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyFlorbalová akademie MB - modré
14:0
ne 8. 10. 2023 11:40 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FATPIPE Tigers Start98 KunraticeFlorbalová akademie MB - bílé
2:13
ne 8. 10. 2023 12:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
TJ Sokol Nové StrašecíFlorbalová akademie MB - modré
10:1
ne 8. 10. 2023 13:00 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Rudná Panthers PrahaFlorbalová akademie MB - bílé
5:5
ne 8. 10. 2023 14:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB - modréPrague Tigers Nehvizdy
3:9
ne 8. 10. 2023 14:20 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB - bíléFBC Kutná Hora
9:0
so 21. 10. 2023 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB - modréTJ Sokol Královské Vinohrady
0:0kontumačně
so 21. 10. 2023 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FbŠ Bohemians bíléFlorbalová akademie MB - bílé
6:5
so 21. 10. 2023 11:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Prague Tigers NehvizdyFlorbalová akademie MB - modré
6:2
so 21. 10. 2023 11:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB - bíléTJ Sokol Nové Strašecí
6:4
so 21. 10. 2023 13:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB - modréACEMA Sparta Praha
17:1
so 21. 10. 2023 13:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FATPIPE Tigers Start98 KunraticeFlorbalová akademie MB - bílé
2:6
so 21. 10. 2023 15:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Rudná Panthers PrahaFlorbalová akademie MB - modré
10:5
so 21. 10. 2023 15:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 2. kolo

listopad 2023

FBC Kutná HoraFlorbalová akademie MB - bílé
3:8
ne 5. 11. 2023 9:00 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
SK Dvojka PrahaFlorbalová akademie MB - modré
7:3
ne 5. 11. 2023 9:00 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyFlorbalová akademie MB - bílé
7:1
ne 5. 11. 2023 10:20 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
SummerCamps Tatran StřešoviceFlorbalová akademie MB - modré
6:4
ne 5. 11. 2023 10:20 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB - bíléFATPIPE Tigers Start98 Kunratice
13:5
ne 5. 11. 2023 12:20 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB - modréACEMA Sparta Praha
6:11
ne 5. 11. 2023 12:20 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB - bíléTJ Sokol Nové Strašecí
2:2
ne 5. 11. 2023 13:40 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB - modréFbŠ Bohemians bílé
0:6
ne 5. 11. 2023 13:40 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 3. kolo

prosinec 2023

SummerCamps Tatran StřešoviceFlorbalová akademie MB - bílé
2:4
so 2. 12. 2023 9:40 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB - modréFBC Kutná Hora
8:2
so 2. 12. 2023 10:20 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB - bíléRudná Panthers Praha
7:6
so 2. 12. 2023 11:40 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
TJ Sokol Nové StrašecíFlorbalová akademie MB - modré
1:8
so 2. 12. 2023 11:40 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyFlorbalová akademie MB - modré
4:7
so 2. 12. 2023 13:00 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta PrahaFlorbalová akademie MB - bílé
2:8
so 2. 12. 2023 13:40 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB - modréFATPIPE Tigers Start98 Kunratice
9:2
so 2. 12. 2023 14:20 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB - bíléFbŠ Bohemians bílé
3:4
so 2. 12. 2023 15:00 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELSFlorbalová akademie MB - bílé
3:1
ne 17. 12. 2023 9:40 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Rudná Panthers PrahaFlorbalová akademie MB - modré
0:0kontumačně
ne 17. 12. 2023 9:40 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB - bíléSK Dvojka Praha
0:9
ne 17. 12. 2023 11:40 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB - modréPrague Tigers Nehvizdy
0:0kontumačně
ne 17. 12. 2023 11:40 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians zelenéFlorbalová akademie MB - bílé
4:4
ne 17. 12. 2023 13:40 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians bíléFlorbalová akademie MB - modré
0:0kontumačně
ne 17. 12. 2023 13:40 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB - bíléFAT PIPE FLORBAL CHODOV
1:4
ne 17. 12. 2023 15:00 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB - modréSummerCamps Tatran Střešovice
0:0kontumačně
ne 17. 12. 2023 15:00 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo

leden 2024

Florbalová akademie MB - bíléFbŠ Bohemians bílé
7:5
so 13. 1. 2024 10:20 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB - modréACEMA Sparta Praha
8:5
so 13. 1. 2024 10:20 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FBC Kutná HoraFlorbalová akademie MB - bílé
4:8
so 13. 1. 2024 11:40 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
TJ Sokol Nové StrašecíFlorbalová akademie MB - modré
5:3
so 13. 1. 2024 11:40 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Rudná Panthers PrahaFlorbalová akademie MB - bílé
3:3
so 13. 1. 2024 13:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyFlorbalová akademie MB - modré
4:1
so 13. 1. 2024 13:00 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB - bíléSummerCamps Tatran Střešovice
5:1
so 13. 1. 2024 14:20 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB - modréFATPIPE Tigers Start98 Kunratice
3:6
so 13. 1. 2024 14:20 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVFlorbalová akademie MB - bílé
2:3
ne 28. 1. 2024 9:40 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FATPIPE Tigers Start98 KunraticeFlorbalová akademie MB - modré
5:4
ne 28. 1. 2024 9:40 @ Arena Barrandov, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB - bíléSK Dvojka Praha
4:6
ne 28. 1. 2024 11:40 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB - modréSummerCamps Tatran Střešovice
3:7
ne 28. 1. 2024 11:40 @ Arena Barrandov, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
BLACK ANGELSFlorbalová akademie MB - bílé
4:4
ne 28. 1. 2024 13:40 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC Kutná HoraFlorbalová akademie MB - modré
2:2
ne 28. 1. 2024 13:40 @ Arena Barrandov, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB - bíléRudná Panthers Praha
5:4
ne 28. 1. 2024 15:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB - modréACEMA Sparta Praha
4:3
ne 28. 1. 2024 15:00 @ Arena Barrandov, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 7. kolo

březen 2024

Florbalová akademie MB - bíléBLACK ANGELS
– : –
so 2. 3. 2024 9:00 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB - modréTJ Sokol Královské Vinohrady
– : –
so 2. 3. 2024 9:00 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVFlorbalová akademie MB - bílé
– : –
so 2. 3. 2024 11:00 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FbŠ Bohemians bíléFlorbalová akademie MB - modré
– : –
so 2. 3. 2024 11:00 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB - bíléSK Dvojka Praha
– : –
so 2. 3. 2024 13:00 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB - modréRudná Panthers Praha
– : –
so 2. 3. 2024 13:00 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FbŠ Bohemians zelenéFlorbalová akademie MB - bílé
– : –
so 2. 3. 2024 15:00 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
SummerCamps Tatran StřešoviceFlorbalová akademie MB - modré
– : –
so 2. 3. 2024 15:00 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo