září 2023

Florbalová akademie MB CFlorbalová akademie MB D
2:4
so 30. 9. 2023 9:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB DPrague Tigers Grey
2:10
so 30. 9. 2023 11:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Viking TJ Kobylisy BFlorbalová akademie MB D
5:5
so 30. 9. 2023 13:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB DFbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
2:7
so 30. 9. 2023 15:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo

říjen 2023

FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaníFlorbalová akademie MB D
2:5
ne 15. 10. 2023 9:00 @ Exe Sport Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
TJ Sokol Petrovice I.Florbalová akademie MB D
8:7
ne 15. 10. 2023 10:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB DFlorbalová akademie MB C
7:6
ne 15. 10. 2023 12:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB DLEV LYSÁ
2:12
ne 15. 10. 2023 13:40 @ Exe Sport Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo

listopad 2023

Florbalová akademie MB CFlorbalová akademie MB D
4:5
so 4. 11. 2023 9:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC Pitbulls Kolín - zlatíFlorbalová akademie MB D
12:1
so 4. 11. 2023 10:20 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB DFbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
5:8
so 4. 11. 2023 12:20 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB DPředvýběr.CZ Florbal MB Blue
2:7
so 4. 11. 2023 13:40 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB DWizards DDM SO Praha 10 grey
5:4
ne 19. 11. 2023 10:20 @ Sokol Petrovice I, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
SK Dvojka Praha - zeleníFlorbalová akademie MB D
4:7
ne 19. 11. 2023 11:40 @ Sokol Petrovice I, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
TJ Sokol Petrovice I.Florbalová akademie MB D
3:6
ne 19. 11. 2023 13:00 @ Sokol Petrovice I, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB DViking TJ Kobylisy B
7:1
ne 19. 11. 2023 14:20 @ Sokol Petrovice I, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo

prosinec 2023

Florbalová akademie MB DWizards DDM SO Praha 10 grey
5:3
ne 3. 12. 2023 9:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Viking TJ Kobylisy BFlorbalová akademie MB D
7:6
ne 3. 12. 2023 11:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB DFBC Kutná Hora - bílí
4:2
ne 3. 12. 2023 13:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
SK Dvojka Praha - zeleníFlorbalová akademie MB D
10:4
ne 3. 12. 2023 15:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo

leden 2024

Florbalová akademie MB DFBC Kutná Hora - bílí
1:4
so 13. 1. 2024 9:40 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB DWizards DDM SO Praha 10 grey
4:6
so 13. 1. 2024 11:00 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
SK Dvojka Praha - zeleníFlorbalová akademie MB D
1:7
so 13. 1. 2024 12:20 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaníFlorbalová akademie MB D
4:1
so 13. 1. 2024 14:20 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaníFlorbalová akademie MB D
0:0kontumačně
ne 28. 1. 2024 9:40 @ Hala Borky, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB DViking TJ Kobylisy B
8:2
ne 28. 1. 2024 11:40 @ Hala Borky, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
SK Dvojka Praha - zeleníFlorbalová akademie MB D
8:5
ne 28. 1. 2024 13:40 @ Hala Borky, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB DFBC Pitbulls Kolín - zlatí
0:5
ne 28. 1. 2024 15:00 @ Hala Borky, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo

březen 2024

Florbalová akademie MB DFbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
– : –
so 2. 3. 2024 9:40 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB DViking TJ Kobylisy B
– : –
so 2. 3. 2024 11:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
SK Dvojka Praha - zeleníFlorbalová akademie MB D
– : –
so 2. 3. 2024 12:20 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Wizards DDM SO Praha 10 greyFlorbalová akademie MB D
– : –
so 2. 3. 2024 14:20 @ SH TJ Kobylisy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo