Liga elévů 3+1 - skupina 3

Název týmuZVVPPPPBodySkóreRozdíl
1LEV LYSÁ4000000:00
2Předvýběr.CZ Florbal MB Black4000000:00
3Tatran Střešovice4000000:00
4Předvýběr.CZ Florbal MB White4000000:00
5Floorball Club FALCON black4000000:00
6Orka Čelákovice4000000:00
7Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.4000000:00
8Tigers TJ Sokol Nehvizdy4000000:00
9Wizards DDM SO Praha 10 orange4000000:00
10OLYMP FLORBAL Herkules4000000:00
11Florbal Jesenice4000000:00
12Prague Tigers Grey4000000:00
13FbŠ Bohemians Praha 4 černí4000000:00
14FAT PIPE Traverza Chodov4000000:00
15FBC Kutná Hora - bílí4000000:00
16OLYMP FLORBAL Apollon4000000:00
17BLACK ANGELS 20134000000:00
18FAT PIPE Start98 Kunratice4000000:00
19FAT PIPE FLORBAL CHODOV4000000:00
20FBC Kutná Hora - černí4000000:00
21FBC Pitbulls Kolín - černí4000000:00
22XPS Network Tatran Střešovice4000000:00
23FBC Draci bílí4000000:00
24OLYMP FLORBAL Poseidon4000000:00
25Předvýběr.CZ Florbal MB Blue4000000:00
26TJ Sokol Petrovice I.4000000:00
27Wizards DDM SO Praha 10 grey4000000:00
28Florbalová akademie MB D3900000:00
29Floorball Club FALCON blue4000000:00
30SK Dvojka Praha - žlutí4000000:00
31DDM Horní Počernice Orka3600000:00
32BLACK ANGELS 20144000000:00
33SK Dvojka Praha - zelení3900000:00
34FBC Draci modří4000000:00
35FBC Pitbulls Kolín - zlatí3900000:00
36ACEMA Sparta Praha WHITE4000000:00
37Florbalová akademie MB B4000000:00
38Prague Tigers Orange4000000:00
39ACEMA Sparta Praha YELLOW4000000:00
40FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní4000000:00
41Viking TJ Kobylisy4000000:00
42Florbalová akademie MB C4000000:00
43Prague Tigers White4000000:00
44FBK Fat Pipe Vosy Praha4000000:00
45T.J. Sokol Šestajovice4000000:00
46FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue3900000:00
47Florbalová akademie MB4000000:00
48Viking TJ Kobylisy B4000000:00
49FAT PIPE Traverza Mukařov4000000:00
50SK Florbal Benešov4000000:00
Legenda:
Z...Počet odehraných zápasů
V...Počet vyhraných zápasů
VP...Počet vyhraných zápasů v prodloužení
PP...Počet prohraných zápasů v prodloužení
P...Počet prohraných zápasů