září 2023

Florbalová akademie MB CFlorbalová akademie MB D
2:4
so 30. 9. 2023 9:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB CFbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
4:8
so 30. 9. 2023 11:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Viking TJ Kobylisy BFlorbalová akademie MB C
4:11
so 30. 9. 2023 12:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Prague Tigers GreyFlorbalová akademie MB C
8:3
so 30. 9. 2023 14:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo

říjen 2023

Florbalová akademie MB CLEV LYSÁ
3:3
ne 15. 10. 2023 9:40 @ Exe Sport Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB CFbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
8:4
ne 15. 10. 2023 11:00 @ Exe Sport Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB DFlorbalová akademie MB C
7:6
ne 15. 10. 2023 12:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
TJ Sokol Petrovice I.Florbalová akademie MB C
5:6
ne 15. 10. 2023 14:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo

listopad 2023

Florbalová akademie MB CFlorbalová akademie MB D
4:5
so 4. 11. 2023 9:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaníFlorbalová akademie MB C
7:5
so 4. 11. 2023 11:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB CFBC Pitbulls Kolín - zlatí
5:2
so 4. 11. 2023 13:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB BlueFlorbalová akademie MB C
6:6
so 4. 11. 2023 15:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB BlueFlorbalová akademie MB C
3:8
ne 19. 11. 2023 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
DDM Horní Počernice OrkaFlorbalová akademie MB C
3:4
ne 19. 11. 2023 10:20 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB CFBC Pitbulls Kolín - zlatí
7:2
ne 19. 11. 2023 12:20 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB CFBC Kutná Hora - bílí
5:3
ne 19. 11. 2023 13:40 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo

prosinec 2023

DDM Horní Počernice OrkaFlorbalová akademie MB C
4:2
ne 3. 12. 2023 9:40 @ Unihoc Aréna Praha, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB CFAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
5:4
ne 3. 12. 2023 11:40 @ Unihoc Aréna Praha, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Floorball Club FALCON blueFlorbalová akademie MB C
6:1
ne 3. 12. 2023 13:40 @ Unihoc Aréna Praha, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB CXPS Network Tatran Střešovice
2:7
ne 3. 12. 2023 15:00 @ Unihoc Aréna Praha, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo

leden 2024

Florbalová akademie MB CLEV LYSÁ
1:13
so 13. 1. 2024 12:40 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB CTigers TJ Sokol Nehvizdy
1:6
so 13. 1. 2024 14:00 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
DDM Horní Počernice OrkaFlorbalová akademie MB C
4:0
so 13. 1. 2024 15:20 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
XPS Network Tatran StřešoviceFlorbalová akademie MB C
4:4
so 13. 1. 2024 17:20 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB CBLACK ANGELS 2014
3:9
ne 28. 1. 2024 9:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
OLYMP FLORBAL PoseidonFlorbalová akademie MB C
8:0
ne 28. 1. 2024 11:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB CT.J. Sokol Šestajovice
2:5
ne 28. 1. 2024 13:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
LEV LYSÁFlorbalová akademie MB C
9:0
ne 28. 1. 2024 15:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo

březen 2024

Florbalová akademie MB CXPS Network Tatran Střešovice
– : –
so 2. 3. 2024 10:20 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FBC Kutná Hora - bílíFlorbalová akademie MB C
– : –
so 2. 3. 2024 11:40 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blueFlorbalová akademie MB C
– : –
so 2. 3. 2024 13:00 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB CSK Dvojka Praha - žlutí
– : –
so 2. 3. 2024 14:20 @ SH ZŠ Campanus, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo