říjen 2023

ACEMA Sparta Praha REDFlorbalová akademie MB - modré
23:5
ne 1. 10. 2023 9:00 @ Arena Barrandov, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB - bíléBLACK ANGELS
7:2
ne 1. 10. 2023 9:40 @ SH ZŠ Kunratice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
ACEMA Sparta Praha BLUEFlorbalová akademie MB - modré
14:5
ne 1. 10. 2023 10:20 @ Arena Barrandov, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB - bíléFAT PIPE FLORBAL CHODOV
4:7
ne 1. 10. 2023 11:00 @ SH ZŠ Kunratice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FbŠ Bohemians zelenéFlorbalová akademie MB - bílé
14:6
ne 1. 10. 2023 12:20 @ SH ZŠ Kunratice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB - modréFBC Kutná Hora
2:7
ne 1. 10. 2023 12:20 @ Arena Barrandov, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB - modréFbŠ Bohemians bílé
3:11
ne 1. 10. 2023 13:40 @ Arena Barrandov, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
TJ Sokol Nové StrašecíFlorbalová akademie MB - bílé
2:9
ne 1. 10. 2023 14:20 @ SH ZŠ Kunratice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB - modréACEMA Sparta Praha BLUE
3:14
so 14. 10. 2023 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB - bíléFbŠ Bohemians zelené
8:6
so 14. 10. 2023 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FbŠ Bohemians bíléFlorbalová akademie MB - modré
2:7
so 14. 10. 2023 11:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELSFlorbalová akademie MB - bílé
0:3
so 14. 10. 2023 11:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB - modréFATPIPE Tigers Start98 Kunratice
13:2
so 14. 10. 2023 13:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB - bíléFAT PIPE FLORBAL CHODOV
7:6
so 14. 10. 2023 13:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FBC Kutná HoraFlorbalová akademie MB - modré
5:4
so 14. 10. 2023 15:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyFlorbalová akademie MB - bílé
3:15
so 14. 10. 2023 15:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo

listopad 2023

ACEMA Sparta Praha BLUEFlorbalová akademie MB - modré
7:3
ne 12. 11. 2023 9:00 @ UNYP Air Dome, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB - bíléFAT PIPE FLORBAL CHODOV
6:6
ne 12. 11. 2023 10:20 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Rudná Panthers Praha BLACKFlorbalová akademie MB - modré
6:7
ne 12. 11. 2023 10:20 @ UNYP Air Dome, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
ACEMA Sparta Praha REDFlorbalová akademie MB - bílé
8:4
ne 12. 11. 2023 11:40 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB - modréFbŠ Bohemians bílé
9:7
ne 12. 11. 2023 12:20 @ UNYP Air Dome, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyFlorbalová akademie MB - bílé
4:12
ne 12. 11. 2023 13:00 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB - modréFATPIPE Tigers Start98 Kunratice
10:6
ne 12. 11. 2023 13:40 @ UNYP Air Dome, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB - bíléFbŠ Bohemians zelené
6:7
ne 12. 11. 2023 14:20 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo

prosinec 2023

FBC Kutná HoraFlorbalová akademie MB - bílé
1:13
so 9. 12. 2023 9:00 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Rudná Panthers Praha BLACKFlorbalová akademie MB - modré
9:7
so 9. 12. 2023 9:00 @ SK Hala Lužiny, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyFlorbalová akademie MB - bílé
0:10
so 9. 12. 2023 10:20 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
SummerCamps Tatran StřešoviceFlorbalová akademie MB - modré
10:1
so 9. 12. 2023 10:20 @ SK Hala Lužiny, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB - bíléPrague Tigers Nehvizdy
17:2
so 9. 12. 2023 12:20 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB - modréFbŠ Bohemians bílé
4:6
so 9. 12. 2023 12:20 @ SK Hala Lužiny, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB - bíléACEMA Sparta Praha BLUE
17:1
so 9. 12. 2023 13:40 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB - modréFATPIPE Tigers Start98 Kunratice
3:10
so 9. 12. 2023 13:40 @ SK Hala Lužiny, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo

leden 2024

FAT PIPE FLORBAL CHODOVFlorbalová akademie MB - bílé
13:1
so 6. 1. 2024 9:40 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FATPIPE Tigers Start98 KunraticeFlorbalová akademie MB - modré
1:11
so 6. 1. 2024 9:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB - bíléACEMA Sparta Praha RED
3:9
so 6. 1. 2024 11:40 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB - modréACEMA Sparta Praha BLUE
6:7
so 6. 1. 2024 11:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians zelenéFlorbalová akademie MB - bílé
3:7
so 6. 1. 2024 13:40 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Rudná Panthers Praha BLACKFlorbalová akademie MB - modré
0:0kontumačně
so 6. 1. 2024 13:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB - bíléBLACK ANGELS
4:4
so 6. 1. 2024 15:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB - modréFbŠ Bohemians bílé
20:1
so 6. 1. 2024 15:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB - bíléACEMA Sparta Praha RED
4:8
ne 21. 1. 2024 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB - modréFATPIPE Tigers Start98 Kunratice
8:8
ne 21. 1. 2024 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FbŠ Bohemians zelenéFlorbalová akademie MB - bílé
8:6
ne 21. 1. 2024 11:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FbŠ Bohemians bíléFlorbalová akademie MB - modré
9:10
ne 21. 1. 2024 11:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB - bíléFAT PIPE FLORBAL CHODOV
5:8
ne 21. 1. 2024 13:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB - modréFBC Kutná Hora
5:3
ne 21. 1. 2024 13:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
TJ Sokol Nové StrašecíFlorbalová akademie MB - bílé
1:6
ne 21. 1. 2024 15:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Rudná Panthers Praha BLACKFlorbalová akademie MB - modré
8:5
ne 21. 1. 2024 15:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo

únor 2024

Florbalová akademie MB - bíléBLACK ANGELS
9:0
so 17. 2. 2024 9:40 @ Exe Sport Arena, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB - modréFBC Kutná Hora
4:4
so 17. 2. 2024 9:40 @ Exe Sport Arena, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB - bíléFbŠ Bohemians zelené
5:4
so 17. 2. 2024 11:00 @ Exe Sport Arena, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB - modréFbŠ Bohemians bílé
17:5
so 17. 2. 2024 11:00 @ Exe Sport Arena, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVFlorbalová akademie MB - bílé
5:2
so 17. 2. 2024 12:20 @ Exe Sport Arena, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FATPIPE Tigers Start98 KunraticeFlorbalová akademie MB - modré
5:15
so 17. 2. 2024 12:20 @ Exe Sport Arena, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 7. kolo
ACEMA Sparta Praha REDFlorbalová akademie MB - bílé
8:8
so 17. 2. 2024 14:20 @ Exe Sport Arena, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Prague Tigers NehvizdyFlorbalová akademie MB - modré
10:8
so 17. 2. 2024 14:20 @ Exe Sport Arena, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 7. kolo

březen 2024

ACEMA Sparta Praha BLUEFlorbalová akademie MB - modré
– : –
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FbŠ Bohemians bíléFlorbalová akademie MB - modré
– : –
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB - modréFATPIPE Tigers Start98 Kunratice
– : –
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB - modréFBC Kutná Hora
– : –
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB - bíléSummerCamps Tatran Střešovice
– : –
ne 17. 3. 2024 9:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB - bíléFbŠ Bohemians zelené
– : –
ne 17. 3. 2024 11:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVFlorbalová akademie MB - bílé
– : –
ne 17. 3. 2024 12:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 8. kolo
ACEMA Sparta Praha REDFlorbalová akademie MB - bílé
– : –
ne 17. 3. 2024 14:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 8. kolo