0:11(0:3,0:2,0:6)
so 11. 2. 2023 18:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Extraliga žen, 20. kolo

Náročná sobota s Chodovem

Předposlední zápas letošní základní části s Chodovem.

Po pátečním zápase 11.2.  jsme měly 20 hodin na regeneraci před vstupem do předposledního zápasu letošní základní části s Chodovem. Sobotní zápas byl v horším tempu, soupeřky hrály zataženěji než FBC, ale stejně se nám nedařilo moc často přecházet na útočnou část. Po dvou třetinách bylo skóre již 0:5, ale stále jsme měly dostatek šancí se dostat zpět do zápasu. Bohužel přišel totální kolaps ve 3. třetině, dvě vyloučení na naší straně a zápas skončil za stavu 0:11. Nejlepší hráčkou byla zvolena Nela Havlíková.

Výsledky tak moc nevypadají, ale když takovou hru předvedeme, v teď již jistém, play down, tak pevně věříme v záchranu! Příští víkend v sobotu nás čeká poslední zápas základní části – venkovní utkání s Tatranem.