BulldogsFA MB
5:1(1:1,2:0,2:0)
so 28. 1. 2023 17:00 @ SH SportPoint Brno, Extraliga žen, 19. kolo

V Brně jsme nechali všechny body

V sobotu jsme se vydali na zápas do Brna, jelikož našimi soupeřkami byly místní Bulldogs.

Začátek zápasu vypadal velmi nadějně a naše holky předvedly vyrovnaný boj, a tak se do šatny šlo s krásným vyrovnaným skóre 1:1. Bohužel druhou třetinu jsme nezačaly moc aktivně a dobře. Druhá třetina byla spíše o obraně a z větší části jsme byly zataženy na naší půlce, kde se nám moc nedařilo překročit soupeřovu půlku. To pro nás znamenalo potrestání dvěma góly. Ve třetí třetině jsme byly o něco aktivnější, než v té druhé a dokonce se nám mnohokrát podařilo velice jednoduše překonat herní systém Bulldoček. A i když jsme měly vícekrát navrch a pramenila z toho krásná přečíslení 2 na 1, tak bohužel štěstí nestálo na naší straně a nedokázaly jsme z toho vytěžit žádný gól. Ba naopak, jak to tak chodí soupeřky nám ještě dvě branky přidaly.

Zápas nevypadal vůbec špatně a my stále věříme, že to bude zápas od zápasu lepší a lepší.

Nejlepší hráčkou našich žen byla zvolena gólmanka Eva Klementová, která si připsala neuvěřitelných 36 zákroků a to dokazuje, že se opravdu v bráně nezastavila ani na jednu minutu. A my jsme rádi, že máme v brance takovou oporu.