2:10(0:1,0:4,2:5)
pá 10. 2. 2023 20:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Extraliga žen, 22. kolo

Přeložený zápas s Ostravou

Páteční přeložený zápas s FBC Ostravou.

V pátek 10.2. nás čekal přeložený zápas s FBC Ostrava. Soupeřky byly od začátku utkání jasným favoritem a určovaly tempo po celou dobu zápasu. Vstup do utkání byl z našeho pohledu velice povedený, stavěly jsme na pevné obraně, výborné chytající gólmance a několika hezky vypracovaných šancí, které se nám však nepodařilo využít, naopak soupeřky jednou skórovaly. Ve druhé třetině jsem bohužel obdržely několik smolných, často odražených gólu, navíc jeden ještě v oslabení, a to už se nám běhalo výrazně hůř. V závěrečné třetině se nám podařilo navázat na úvod zápasu a dařilo se nám hrát o poznání aktivněji. Góly ve třetí třetině padaly do obou branek, soupeřky se bohužel radovaly častěji.

Konečné skóre zápasu bylo 2:10 a nejlepší hráčkou FA MB byla zvolená Klárka Hukalová.