říjen 2023

ACEMA Sparta Praha YELLOWFlorbalová akademie MB C
0:4
ne 1. 10. 2023 9:50 @ Hala Borky, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
T.J. Sokol ŠestajoviceFlorbalová akademie MB C
6:3
ne 1. 10. 2023 10:55 @ Hala Borky, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB CFBC Pitbulls Kolín - modří
0:8
ne 1. 10. 2023 13:40 @ Hala Borky, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
FBC Draci Říčany BFlorbalová akademie MB C
5:4
ne 15. 10. 2023 8:30 @ MSH Říčany, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
FBC Pitbulls Kolín - modříFlorbalová akademie MB C
7:1
ne 15. 10. 2023 9:50 @ MSH Říčany, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB CFBC Kutná Hora - bílí
4:5
ne 15. 10. 2023 11:50 @ MSH Říčany, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB CFloorball Club FALCON blue
5:4
ne 15. 10. 2023 13:10 @ MSH Říčany, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo

listopad 2023

FBC Kutná Hora - bílíFlorbalová akademie MB C
0:2
ne 5. 11. 2023 9:40 @ SH Eagles Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB CACEMA Sparta Praha YELLOW
9:3
ne 5. 11. 2023 11:40 @ SH Eagles Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
FBC Draci Říčany BFlorbalová akademie MB C
2:7
ne 5. 11. 2023 13:40 @ SH Eagles Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB CT.J. Sokol Šestajovice
3:2
ne 5. 11. 2023 15:00 @ SH Eagles Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo

prosinec 2023

FBC Draci Říčany BFlorbalová akademie MB C
2:2
so 2. 12. 2023 9:40 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB COrka Milovice
3:2
so 2. 12. 2023 11:40 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíFlorbalová akademie MB C
3:1
so 2. 12. 2023 13:40 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB CBLACK ANGELS B
1:6
so 2. 12. 2023 15:00 @ SH Čakovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Orka MiloviceFlorbalová akademie MB C
2:7
so 16. 12. 2023 9:00 @ SH BIOS Čelákovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady BFlorbalová akademie MB C
1:0
so 16. 12. 2023 10:20 @ SH BIOS Čelákovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB CFBC Kutná Hora - bílí
4:3
so 16. 12. 2023 12:20 @ SH BIOS Čelákovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB CFBC Pitbulls Kolín - modří
3:3
so 16. 12. 2023 13:40 @ SH BIOS Čelákovice, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo

leden 2024

Florbalová akademie MB COrka Milovice
2:5
so 13. 1. 2024 9:40 @ SH Gymnázium Mělník, Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB CFloorball Club FALCON blue
3:1
so 13. 1. 2024 11:00 @ SH Gymnázium Mělník, Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
T.J. Sokol ŠestajoviceFlorbalová akademie MB C
4:3
so 13. 1. 2024 12:20 @ SH Gymnázium Mělník, Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíFlorbalová akademie MB C
4:3
so 13. 1. 2024 14:20 @ SH Gymnázium Mělník, Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB CACEMA Sparta Praha YELLOW
0:5kontumačně
ne 28. 1. 2024 9:40 @ Tělocvična Gymnázia Říčany, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB CFBC Draci Říčany B
0:5kontumačně
ne 28. 1. 2024 11:00 @ Tělocvična Gymnázia Říčany, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Orka MiloviceFlorbalová akademie MB C
5:0kontumačně
ne 28. 1. 2024 12:20 @ Tělocvična Gymnázia Říčany, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Floorball Club FALCON blueFlorbalová akademie MB C
5:0kontumačně
ne 28. 1. 2024 14:20 @ Tělocvična Gymnázia Říčany, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo

únor 2024

FBC Draci Říčany BFlorbalová akademie MB C
0:5kontumačně
ne 18. 2. 2024 9:40 @ SH Kutná Hora Klimeška, Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Florbalová akademie MB CViking TJ Kobylisy B
8:2
ne 18. 2. 2024 11:40 @ SH Kutná Hora Klimeška, Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíFlorbalová akademie MB C
8:4
ne 18. 2. 2024 13:40 @ SH Kutná Hora Klimeška, Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Florbalová akademie MB CFBC Kutná Hora - bílí
6:1
ne 18. 2. 2024 15:00 @ SH Kutná Hora Klimeška, Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo

březen 2024

T.J. Sokol ŠestajoviceFlorbalová akademie MB C
3:2
ne 3. 3. 2024 9:00 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Floorball Club FALCON blueFlorbalová akademie MB C
4:7
ne 3. 3. 2024 10:20 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Florbalová akademie MB CViking TJ Kobylisy B
3:2
ne 3. 3. 2024 12:20 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Florbalová akademie MB CFBC Draci Říčany B
5:5
ne 3. 3. 2024 13:40 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Florbalová akademie MB CFBC Draci Říčany B
3:2
so 16. 3. 2024 9:40 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo
Florbalová akademie MB CFAT PIPE Traverza Mukařov
1:3
so 16. 3. 2024 11:00 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo
Orka MiloviceFlorbalová akademie MB C
4:5
so 16. 3. 2024 12:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo
FBC Kutná Hora - bílíFlorbalová akademie MB C
5:8
so 16. 3. 2024 14:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo

duben 2024

Florbalová akademie MB CACEMA Sparta Praha YELLOW
– : –
dnes v 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
FBC Kutná Hora - bílíFlorbalová akademie MB C
– : –
dnes v 11:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Florbalová akademie MB CTJ Sokol Královské Vinohrady B
– : –
dnes v 13:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
T.J. Sokol ŠestajoviceFlorbalová akademie MB C
– : –
dnes v 15:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo