Související zápasy

Florbalová akademie MB

Play down s FBK Jičín

První dvě utkání play down na půdě našeho soupeře FBC Jičín.

Úvodní dvě utkání play down se uskutečnily na palubovce soupeře FBC Jičín v pátek 3.3. a v sobotu 4.3. První utkání bylo opatrnější z obou stran, nicméně dominovaly soupeřky, vytvářely si více šancí a celkově byly více na balónku. Až do začátku třetí třetiny bylo utkání nerozhodné, ale soupeřky využily ve 45. minutě až třetí přesilovou hru a na tento druhý gól jsme již nedokázaly odpovědět.

Druhé utkání bylo z naší strany výrazně lepší, hlavně co se týče přechodu do útoku. Nejvíce povedená pasáž byla v úvodu 3. třetiny, ale soupeřova branka pro nás byla jako zapovězená. Pouze jedna vstřelená branka za 120 zápasových minut je opravdu tristní.

Po prohrách 4:1 a 2:0 si do domácích zápasů tudíž bereme dvouzápasové manko. Třetí a čtvrtý zápas se uskuteční v sobotu 11. a v neděli 12.3. na domácí Nové MSH v Mladé Boleslavi, kde nám půjde o vše.