Florbalová akademie MB
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
menu
Klub
O nás
Tréninky
Kontakty
Haly
Dokumenty
Ženy
Ženy A
Ženy B
Ženy Ovocné Báze
Dívky
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně modré
Mladší žákyně bílé
Elévky modré
Elévky bílé
Minižákyně modré
Minižákyně bílé
Minižákyně žluté
Muži
Veteráni
Muži
Muži B
Chlapci
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Starší žáci B
Starší žáci C
Mladší žáci
Mladší žáci B
Mladší žáci C
Elévové
Elévové B
Elévové C
Elévové D
Přípravka bílí
Přípravka modří
Přípravka zelení
Hraje se
Tréninkové centrum
E-shop
Nábory
Partneři
Klub
O nás
Tréninky
Kontakty
Haly
Dokumenty
Ženy
Ženy A
Ženy B
Ženy Ovocné Báze
Dívky
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně modré
Mladší žákyně bílé
Elévky modré
Elévky bílé
Minižákyně modré
Minižákyně bílé
Minižákyně žluté
Muži
Veteráni
Muži
Muži B
Chlapci
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Starší žáci B
Starší žáci C
Mladší žáci
Mladší žáci B
Mladší žáci C
Elévové
Elévové B
Elévové C
Elévové D
Přípravka bílí
Přípravka modří
Přípravka zelení
Hraje se
Tréninkové centrum
E-shop
Nábory
Partneři
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
O nás
Tréninky
Kontakty
Haly
Dokumenty
Ženy
Ženy A
Ženy B
Ženy Ovocné Báze
Dívky
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně modré
Mladší žákyně bílé
Elévky modré
Elévky bílé
Minižákyně modré
Minižákyně bílé
Minižákyně žluté
Muži
Veteráni
Muži
Muži B
Chlapci
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Starší žáci B
Starší žáci C
Mladší žáci
Mladší žáci B
Mladší žáci C
Elévové
Elévové B
Elévové C
Elévové D
Přípravka bílí
Přípravka modří
Přípravka zelení
Hraje se
Tréninkové centrum
E-shop
Nábory
Partneři
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Dorostenky 2005
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Profil
Dorostenky 2005
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Profil
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Soutěž
Všechny soutěže
1. liga dorostenek
2. liga dorostenek
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2020
sobota
26. 9.
ACEMA Sparta Praha
Florbalová akademie MB 2005
so 26. 9. 2020 9:00
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
1. liga dorostenek, 1. kolo
2:6
so 26. 9. 2020 9:00
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
1. liga dorostenek, 1. kolo
sobota
26. 9.
Florbalová akademie MB 2005
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
so 26. 9. 2020 11:20
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
1. liga dorostenek, 1. kolo
1:3
so 26. 9. 2020 11:20
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
1. liga dorostenek, 1. kolo
říjen 2020
neděle
11. 10.
Florbalová akademie MB 2005
FbŠ Bohemians
ne 11. 10. 2020 10:10
@
Bublina Arena
,
1. liga dorostenek, 2. kolo
1:9
ne 11. 10. 2020 10:10
@
Bublina Arena
,
1. liga dorostenek, 2. kolo
neděle
11. 10.
FBŠ SLAVIA Plzeň
Florbalová akademie MB 2005
ne 11. 10. 2020 14:50
@
Bublina Arena
,
1. liga dorostenek, 2. kolo
3:6
ne 11. 10. 2020 14:50
@
Bublina Arena
,
1. liga dorostenek, 2. kolo
sobota
24. 10.
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
Florbalová akademie MB 2005
so 24. 10. 2020
@
SH Čakovice
,
1. liga dorostenek, 3. kolo
– : –
so 24. 10. 2020
@
SH Čakovice
,
1. liga dorostenek, 3. kolo
sobota
24. 10.
Florbalová akademie MB 2005
BLACK ANGELS
so 24. 10. 2020
@
SH Čakovice
,
1. liga dorostenek, 3. kolo
– : –
so 24. 10. 2020
@
SH Čakovice
,
1. liga dorostenek, 3. kolo
listopad 2020
neděle
8. 11.
Tatran Střešovice
Florbalová akademie MB 2005
ne 8. 11. 2020
@
Slavia VŠ Plzeň
,
1. liga dorostenek, 4. kolo
– : –
ne 8. 11. 2020
@
Slavia VŠ Plzeň
,
1. liga dorostenek, 4. kolo
neděle
8. 11.
ACEMA Sparta Praha
Florbalová akademie MB 2005
ne 8. 11. 2020
@
Slavia VŠ Plzeň
,
1. liga dorostenek, 4. kolo
– : –
ne 8. 11. 2020
@
Slavia VŠ Plzeň
,
1. liga dorostenek, 4. kolo
sobota
28. 11.
Florbalová akademie MB 2005
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
so 28. 11. 2020
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
1. liga dorostenek, 5. kolo
– : –
so 28. 11. 2020
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
1. liga dorostenek, 5. kolo
sobota
28. 11.
Florbalová akademie MB 2005
FbŠ Bohemians
so 28. 11. 2020
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
1. liga dorostenek, 5. kolo
– : –
so 28. 11. 2020
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
1. liga dorostenek, 5. kolo
prosinec 2020
neděle
13. 12.
FBŠ SLAVIA Plzeň
Florbalová akademie MB 2005
ne 13. 12. 2020
@
Slavia VŠ Plzeň
,
1. liga dorostenek, 6. kolo
– : –
ne 13. 12. 2020
@
Slavia VŠ Plzeň
,
1. liga dorostenek, 6. kolo
neděle
13. 12.
Florbalová akademie MB 2005
BLACK ANGELS
ne 13. 12. 2020
@
Slavia VŠ Plzeň
,
1. liga dorostenek, 6. kolo
– : –
ne 13. 12. 2020
@
Slavia VŠ Plzeň
,
1. liga dorostenek, 6. kolo
leden 2021
neděle
17. 1.
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
Florbalová akademie MB 2005
ne 17. 1. 2021
,
1. liga dorostenek, 7. kolo
– : –
ne 17. 1. 2021
,
1. liga dorostenek, 7. kolo
neděle
17. 1.
Florbalová akademie MB 2005
Tatran Střešovice
ne 17. 1. 2021
,
1. liga dorostenek, 7. kolo
– : –
ne 17. 1. 2021
,
1. liga dorostenek, 7. kolo
únor 2021
sobota
13. 2.
ACEMA Sparta Praha
Florbalová akademie MB 2005
so 13. 2. 2021
@
SH Jižní Město
,
1. liga dorostenek, 8. kolo
– : –
so 13. 2. 2021
@
SH Jižní Město
,
1. liga dorostenek, 8. kolo
sobota
13. 2.
Florbalová akademie MB 2005
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
so 13. 2. 2021
@
SH Jižní Město
,
1. liga dorostenek, 8. kolo
– : –
so 13. 2. 2021
@
SH Jižní Město
,
1. liga dorostenek, 8. kolo
sobota
27. 2.
Florbalová akademie MB 2005
FbŠ Bohemians
so 27. 2. 2021
@
SH ZŠ Campanus
,
1. liga dorostenek, 9. kolo
– : –
so 27. 2. 2021
@
SH ZŠ Campanus
,
1. liga dorostenek, 9. kolo
sobota
27. 2.
FBŠ SLAVIA Plzeň
Florbalová akademie MB 2005
so 27. 2. 2021
@
SH ZŠ Campanus
,
1. liga dorostenek, 9. kolo
– : –
so 27. 2. 2021
@
SH ZŠ Campanus
,
1. liga dorostenek, 9. kolo
březen 2021
neděle
14. 3.
Florbalová akademie MB 2005
BLACK ANGELS
ne 14. 3. 2021
@
X3M Arena Barrandov
,
1. liga dorostenek, 10. kolo
– : –
ne 14. 3. 2021
@
X3M Arena Barrandov
,
1. liga dorostenek, 10. kolo
neděle
14. 3.
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
Florbalová akademie MB 2005
ne 14. 3. 2021
@
X3M Arena Barrandov
,
1. liga dorostenek, 10. kolo
– : –
ne 14. 3. 2021
@
X3M Arena Barrandov
,
1. liga dorostenek, 10. kolo
sobota
27. 3.
Tatran Střešovice
Florbalová akademie MB 2005
so 27. 3. 2021
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
1. liga dorostenek, 11. kolo
– : –
so 27. 3. 2021
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
1. liga dorostenek, 11. kolo