Florbalová akademie MB
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
menu
Klub
O nás
Tréninky
Kontakty
Haly
Dokumenty
Ženy
Ženy A
Ženy B
Ženy Ovocné Báze
Dívky
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně modré
Mladší žákyně bílé
Elévky modré
Elévky bílé
Minižákyně modré
Minižákyně bílé
Minižákyně žluté
Muži
Muži
Muži B
Veteráni
Chlapci
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Starší žáci B
Starší žáci C
Mladší žáci
Mladší žáci B
Mladší žáci C
Elévové
Elévové B
Elévové C
Elévové D
Přípravka bílí
Přípravka modří
Přípravka zelení
Hraje se
Tréninkové centrum
E-shop
Nábory
Partneři
Klub
O nás
Tréninky
Kontakty
Haly
Dokumenty
Ženy
Ženy A
Ženy B
Ženy Ovocné Báze
Dívky
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně modré
Mladší žákyně bílé
Elévky modré
Elévky bílé
Minižákyně modré
Minižákyně bílé
Minižákyně žluté
Muži
Muži
Muži B
Veteráni
Chlapci
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Starší žáci B
Starší žáci C
Mladší žáci
Mladší žáci B
Mladší žáci C
Elévové
Elévové B
Elévové C
Elévové D
Přípravka bílí
Přípravka modří
Přípravka zelení
Hraje se
Tréninkové centrum
E-shop
Nábory
Partneři
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
O nás
Tréninky
Kontakty
Haly
Dokumenty
Ženy
Ženy A
Ženy B
Ženy Ovocné Báze
Dívky
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně modré
Mladší žákyně bílé
Elévky modré
Elévky bílé
Minižákyně modré
Minižákyně bílé
Minižákyně žluté
Muži
Muži
Muži B
Veteráni
Chlapci
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Starší žáci B
Starší žáci C
Mladší žáci
Mladší žáci B
Mladší žáci C
Elévové
Elévové B
Elévové C
Elévové D
Přípravka bílí
Přípravka modří
Přípravka zelení
Hraje se
Tréninkové centrum
E-shop
Nábory
Partneři
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Mladší žáci
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Profil
Mladší žáci
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Profil
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2020
neděle
20. 9.
Florbalová akademie MB
ACEMA Sparta Praha BLUE
ne 20. 9. 2020 9:50
@
TJ Radlice
,
Liga mladších žáků , 1. kolo
7:3
ne 20. 9. 2020 9:50
@
TJ Radlice
,
Liga mladších žáků , 1. kolo
neděle
20. 9.
BLACK ANGELS 2008
Florbalová akademie MB
ne 20. 9. 2020 11:30
@
TJ Radlice
,
Liga mladších žáků , 1. kolo
1:5
ne 20. 9. 2020 11:30
@
TJ Radlice
,
Liga mladších žáků , 1. kolo
neděle
20. 9.
Panthers Praha 2008
Florbalová akademie MB
ne 20. 9. 2020 14:00
@
TJ Radlice
,
Liga mladších žáků , 1. kolo
1:5
ne 20. 9. 2020 14:00
@
TJ Radlice
,
Liga mladších žáků , 1. kolo
říjen 2020
sobota
3. 10.
Florbalová akademie MB
ACEMA Sparta Praha BLUE
so 3. 10. 2020 10:40
@
SH Porg
,
Liga mladších žáků , 2. kolo
7:2
so 3. 10. 2020 10:40
@
SH Porg
,
Liga mladších žáků , 2. kolo
sobota
3. 10.
Tatran Střešovice
Florbalová akademie MB
so 3. 10. 2020 12:20
@
SH Porg
,
Liga mladších žáků , 2. kolo
9:3
so 3. 10. 2020 12:20
@
SH Porg
,
Liga mladších žáků , 2. kolo
sobota
3. 10.
Florbalová akademie MB
OLYMP FLORBAL Zeus
so 3. 10. 2020 14:50
@
SH Porg
,
Liga mladších žáků , 2. kolo
8:4
so 3. 10. 2020 14:50
@
SH Porg
,
Liga mladších žáků , 2. kolo
neděle
18. 10.
Panthers Praha 2008
Florbalová akademie MB
ne 18. 10. 2020
@
SH Čakovice
,
Liga mladších žáků , 3. kolo
– : –
ne 18. 10. 2020
@
SH Čakovice
,
Liga mladších žáků , 3. kolo
neděle
18. 10.
Florbalová akademie MB
BLACK ANGELS 2008
ne 18. 10. 2020
@
SH Čakovice
,
Liga mladších žáků , 3. kolo
– : –
ne 18. 10. 2020
@
SH Čakovice
,
Liga mladších žáků , 3. kolo