Florbalová akademie MB
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
menu
Klub
O nás
Tréninky
Kontakty
Haly
Dokumenty
Ženy
Ženy A
Ženy B
Ženy Ovocné Báze
Dívky
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně modré
Mladší žákyně bílé
Elévky modré
Elévky bílé
Minižákyně modré
Minižákyně bílé
Minižákyně žluté
Muži
Veteráni
Muži
Muži B
Chlapci
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Starší žáci B
Starší žáci C
Mladší žáci
Mladší žáci B
Mladší žáci C
Elévové
Elévové B
Elévové C
Elévové D
Přípravka bílí
Přípravka modří
Přípravka zelení
Hraje se
Tréninkové centrum
E-shop
Nábory
Partneři
Klub
O nás
Tréninky
Kontakty
Haly
Dokumenty
Ženy
Ženy A
Ženy B
Ženy Ovocné Báze
Dívky
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně modré
Mladší žákyně bílé
Elévky modré
Elévky bílé
Minižákyně modré
Minižákyně bílé
Minižákyně žluté
Muži
Veteráni
Muži
Muži B
Chlapci
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Starší žáci B
Starší žáci C
Mladší žáci
Mladší žáci B
Mladší žáci C
Elévové
Elévové B
Elévové C
Elévové D
Přípravka bílí
Přípravka modří
Přípravka zelení
Hraje se
Tréninkové centrum
E-shop
Nábory
Partneři
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
O nás
Tréninky
Kontakty
Haly
Dokumenty
Ženy
Ženy A
Ženy B
Ženy Ovocné Báze
Dívky
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně modré
Mladší žákyně bílé
Elévky modré
Elévky bílé
Minižákyně modré
Minižákyně bílé
Minižákyně žluté
Muži
Veteráni
Muži
Muži B
Chlapci
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Starší žáci B
Starší žáci C
Mladší žáci
Mladší žáci B
Mladší žáci C
Elévové
Elévové B
Elévové C
Elévové D
Přípravka bílí
Přípravka modří
Přípravka zelení
Hraje se
Tréninkové centrum
E-shop
Nábory
Partneři
Členská sekce
Maskot
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Elévové DALOVICE
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Elévové DALOVICE
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
září 2020
sobota
26. 9.
Florbalová akademie MB "Dal"
FBC Kutná Hora - Bílí
so 26. 9. 2020 9:00
@
Sokol Petrovice I
,
Liga elévů 3+1, 1. kolo
5:5
kontumačně
so 26. 9. 2020 9:00
@
Sokol Petrovice I
,
Liga elévů 3+1, 1. kolo
sobota
26. 9.
TJ Sokol Petrovice I.
Florbalová akademie MB "Dal"
so 26. 9. 2020 11:00
@
Sokol Petrovice I
,
Liga elévů 3+1, 1. kolo
5:0
kontumačně
so 26. 9. 2020 11:00
@
Sokol Petrovice I
,
Liga elévů 3+1, 1. kolo
sobota
26. 9.
Florbalová akademie MB "Dal"
ACEMA Sparta Praha YELLOW
so 26. 9. 2020 13:00
@
Sokol Petrovice I
,
Liga elévů 3+1, 1. kolo
0:5
kontumačně
so 26. 9. 2020 13:00
@
Sokol Petrovice I
,
Liga elévů 3+1, 1. kolo
sobota
26. 9.
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
Florbalová akademie MB "Dal"
so 26. 9. 2020 15:00
@
Sokol Petrovice I
,
Liga elévů 3+1, 1. kolo
5:0
kontumačně
so 26. 9. 2020 15:00
@
Sokol Petrovice I
,
Liga elévů 3+1, 1. kolo
říjen 2020
sobota
10. 10.
Florbalová akademie MB "Dal"
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
so 10. 10. 2020 9:40
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga elévů 3+1, 2. kolo
18:3
so 10. 10. 2020 9:40
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga elévů 3+1, 2. kolo
sobota
10. 10.
Florbalová akademie MB "Dal"
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
so 10. 10. 2020 11:00
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga elévů 3+1, 2. kolo
6:4
so 10. 10. 2020 11:00
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga elévů 3+1, 2. kolo
sobota
10. 10.
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Florbalová akademie MB "Dal"
so 10. 10. 2020 12:20
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga elévů 3+1, 2. kolo
4:9
so 10. 10. 2020 12:20
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga elévů 3+1, 2. kolo
sobota
10. 10.
OLYMP FLORBAL Herkules
Florbalová akademie MB "Dal"
so 10. 10. 2020 14:20
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga elévů 3+1, 2. kolo
7:12
so 10. 10. 2020 14:20
@
SH ZŠ Nehvizdy
,
Liga elévů 3+1, 2. kolo