Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

Od 15:30 na 5. základní škole v Mladé Boleslavi proběhl první všesportovní trénink pro ukrajinské děti pod vedením trenérů Florbalové Akademie a Mgr. Jakuba Vaňka.
Ukrajinské děti se prošly od Koliby, kde jsou aktuálně ubytované až do areálu 5. základní školy v Mladé Boleslavi. Děti si mohly vyzkoušet řadu aktivit přes fotbal, volejbal, basketbal a v neposlední řadě florbal. Děti byly moc spokojené a již se těší na další trénink!