Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

V neděli 6. 3. 2022 proběhla akce Den s Florbalovou Akademií Mladá Boleslav na Nové městské sportovní hale. Zúčastnilo se jí bezmála 150 lidí.
Od 10 do 12 hodin si děti a rodiče mohli vyzkoušet řadu aktivit typu kondičních soutěží, fotokoutku, dovedností práce s florbalkou. Tuto akci zaštítil náš nový projektový manažer a trenéři mládežnických kategorií. Všem zúčastněným děkujeme a již nyní připravujeme další akce.