říjen 2023

Florbalová akademie MB- zeleníFBC Pitbulls Kolín - zlatí
1:0
ne 8. 10. 2023 9:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Viking TJ KobylisyFlorbalová akademie MB- zelení
8:1
ne 8. 10. 2023 10:30 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníFBC Kutná Hora - bílí
1:1
ne 8. 10. 2023 12:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7Florbalová akademie MB- zelení
0:4
ne 8. 10. 2023 13:30 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7Florbalová akademie MB- zelení
3:1
so 21. 10. 2023 9:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELS MINIFlorbalová akademie MB- zelení
1:4
so 21. 10. 2023 10:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníFBC Pitbulls Kolín - zlatí
0:0kontumačně
so 21. 10. 2023 11:30 @ SH ZŠ Bítovská, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníPředvýběr.CZ Florbal MB Blue
2:3
so 21. 10. 2023 12:30 @ SH ZŠ Bítovská, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo

listopad 2023

Florbalová akademie MB- zeleníTigers TJ Sokol Nehvizdy
3:4
ne 12. 11. 2023 9:30 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníBLACK ANGELS MINI
0:3
ne 12. 11. 2023 10:30 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB WhiteFlorbalová akademie MB- zelení
0:4
ne 12. 11. 2023 11:30 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Prague Tigers WhiteFlorbalová akademie MB- zelení
4:10
ne 12. 11. 2023 13:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníTigers TJ Sokol Nehvizdy
– : –
so 25. 11. 2023 9:30 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníTigers TJ Sokol Nehvizdy
2:8
so 25. 11. 2023 9:30 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníFbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
– : –
so 25. 11. 2023 10:30 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníFbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
0:5
so 25. 11. 2023 10:30 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB BlueFlorbalová akademie MB- zelení
– : –
so 25. 11. 2023 11:30 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB BlueFlorbalová akademie MB- zelení
1:3
so 25. 11. 2023 11:30 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7Florbalová akademie MB- zelení
– : –
so 25. 11. 2023 13:00 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7Florbalová akademie MB- zelení
3:4
so 25. 11. 2023 13:00 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo

prosinec 2023

Florbalová akademie MB- zeleníBLACK ANGELS MINI
2:2
ne 10. 12. 2023 9:30 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníFBC Kutná Hora - bílí
7:0
ne 10. 12. 2023 10:30 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7Florbalová akademie MB- zelení
0:0kontumačně
ne 10. 12. 2023 11:30 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB BlueFlorbalová akademie MB- zelení
3:4
ne 10. 12. 2023 13:00 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo

leden 2024

Florbalová akademie MB- zeleníACEMA Sparta Praha BLUE
3:6
so 6. 1. 2024 9:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaníFlorbalová akademie MB- zelení
0:0kontumačně
so 6. 1. 2024 10:30 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníSK Florbal Benešov
0:0kontumačně
so 6. 1. 2024 12:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB WhiteFlorbalová akademie MB- zelení
1:8
so 6. 1. 2024 13:30 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaníFlorbalová akademie MB- zelení
0:4
ne 21. 1. 2024 9:00 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC Pitbulls Kolín - černíFlorbalová akademie MB- zelení
0:5kontumačně
ne 21. 1. 2024 10:00 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníPředvýběr.CZ Florbal MB White
4:3
ne 21. 1. 2024 11:30 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníPředvýběr.CZ Florbal MB Blue
3:1
ne 21. 1. 2024 12:30 @ Exe Sport Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo

březen 2024

ACEMA Sparta Praha BLUEFlorbalová akademie MB- zelení
– : –
so 16. 3. 2024 9:30 @ Multifunkční tělocvična Kosmonosy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníFlorbalová akademie MB - modří
– : –
so 16. 3. 2024 11:00 @ Multifunkční tělocvična Kosmonosy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Prague Tigers OrangeFlorbalová akademie MB- zelení
– : –
so 16. 3. 2024 12:30 @ Multifunkční tělocvična Kosmonosy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB- zeleníPředvýběr.CZ Florbal MB White
– : –
so 16. 3. 2024 13:30 @ Multifunkční tělocvična Kosmonosy, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo